Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

www.nemovitosti.cz

Nabídky inzerce na inzertních portálech zaměřených na realitní inzerci nemovitostí a diskuze věnovaná prezentaci, kvalitě a návštěvnosti inzertních serverů. Realitní databáze, SEO optimalizace, výměna odkazů, inzertní portály, webhosting, monitoringy realit, katalogy.

Re: www.nemovitosti.cz

Příspěvekod ATLANTIS - reality » pon 22. úno 2010 16:06:59

Jiří Hošek píše:
ATLANTIS - reality píše:Vidím že jednáte o exportu z Reaxu. Máme RealPC 3.0 (stejná firma - Bluewave). Neradi bychom přecházeli na jiný, jsme na něj zvyklý, k němu máme upravený svůj web ... atd.
Půjde exportovat na nemovitosti.cz i z RealPC?

Díky


Jednáme z firmou Blue Wave, nikoliv s Reaxem. Oni se nyní připravují technicky na přenos dat s Lojzou. Rychlost tohoto zprovoznění tedy závisí jen na nich, zkuste se jich klidně optat.
Dle vyjádření společnosti Blue Wave by měl být přenos možný z Real Studia, Reaxu a Real PC.
Jsme však schopni si data brát i z reality.cz, ceskereality.cz, ebrány a nebo Vašich webovek.

S pozdravem
J. Hošek


Díky za info
Uživatelský avatar
ATLANTIS - reality
 
Příspěvky: 89
Registrován: stř 10. úno 2010 19:33:35
Bydliště: Praha 6

Re: www.nemovitosti.cz

Příspěvekod Jiří Hošek » stř 24. úno 2010 20:03:21

Náš server spouští novou obchodní politiku, kde nazačátku je spoustu zajímavých informací, akcí, kroků, se kterými začínáme v také díky tomuto fóru.

Podrobnější informace a rovnou nějaký dárek k tomu poskytuji pouze osobně a nebo po telefonu či emailu :-)

S pozdravem

Jiří Hošek

generální ředitel obchodu,
marketingový ředitel,
Nemovitosti.cz, s.r.o.
+420 724 784 024
+421 904 259 024
hosek@nemovitosti.cz
Jiří Hošek
 
Příspěvky: 25
Registrován: pon 15. úno 2010 14:28:22

Re: www.nemovitosti.cz

Příspěvekod JISTA » pon 01. bře 2010 16:03:37

Jiří Hošek píše:Náš server spouští novou obchodní politiku, kde nazačátku je spoustu zajímavých informací, akcí, kroků, se kterými začínáme v také díky tomuto fóru.

Podrobnější informace a rovnou nějaký dárek k tomu poskytuji pouze osobně a nebo po telefonu či emailu :-)

S pozdravem

Jiří Hošek

generální ředitel obchodu,
marketingový ředitel,
Nemovitosti.cz, s.r.o.
+420 724 784 024
+421 904 259 024
hosek@nemovitosti.cz


Tak to se těším na osobní schůzku co nám přijedete nabídnout jako jeden z horkých kandidátů na nový realitní server.
JISTA
 
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 25. úno 2010 19:27:49
Bydliště: Šternberk

Re: www.nemovitosti.cz

Příspěvekod vase-reality » pon 08. bře 2010 1:34:38

Dostala se k nám velmi zajímavá informace !

3.3.2010 proběhlo setkání SČSRK (Sdružení českých a slovenských realitních kanceláří). Jedním z bodů jednání byla diskuse se serverem Nemovitosti.cz o možné hlubší spolupráci. Z jednání vyplynulo, že v rámci plánování expanze, by se realitní server Nemovitosti.cz nebránil případné plnohodnotné akvizici ze strany inzerujících realitních kanceláří.

V konečném důsledku by se pak Nemovitosti.cz staly prvním realitním serverem vlastněným samotnými realitními kancelářemi v České republice, přestože v zahraničí je tato praxe už poměrně běžná. Tato skutečnost může znamenat výrazné další oživení obchodu s nemovitostmi. Zejména z důvodů volnějších a finančně výrazně efektivnějších propagačních strategií jednotlivých realitních kanceláří de facto vlastníků jednoho z hlavních inzertních serveru. Snižování nákladů pod vlastní kontrolou a trvalá současná vysoká expanze tohoto serveru ruku v ruce s vyšší efektivností inzerce umožní realitním kancelářím t.j. majitelům serveru získat výrazně vyšší konkurenceschopnost. A to je přesně to, co současný trh potřebuje. Aby se realitní kanceláře odpoutaly od obecně zásadních starostí s propagací a soustředily své síly na budovaní vysoké kvality svých služeb a pozvednutí renomé svých služeb u laické veřejnosti.
Mark Twain: Nejjistější místo, kde naleznete pomocnou ruku je na konci vašeho ramene.
Uživatelský avatar
vase-reality
 
Příspěvky: 109
Registrován: stř 10. úno 2010 19:39:51

Re: www.nemovitosti.cz

Příspěvekod Jiří Hošek » úte 09. bře 2010 19:53:16

Po delší době opět všechny zdejší čtenáře zdravím a dovolím si také přispět k tématu. Od posledního příspěvku proběhlo spoustu změn. Realitní kanceláře se rozhodli hromadně odejít od srealit, vybírali si servery, které jsou pro ně nejvhodnější, z čehož mě velice potěšilo, že i náš server www.nemovitosti.cz byl často zmiňován.

Společná iniciativa a daleko intenzivnější komunikace s našimi klienty nakonec přinesla naprosto revoluční rozhodnutí na českém realitním trhu, které již sem do diskuze, jak jsem sledoval, vložila paní Sedláková. Uvědomili jsme si společně s Vámi, jak je důležité mít ve své moci nějaký silný realitní server, aby se nemohlo opakovat něco podobného, jako nyní.

Po rozsáhlých jednáních jsme se rozhodli splnit v podstatě všechny přání Vás, realitních kanceláří, tedy investovat daleko více do reklamy a propagace, spojit síly s dalšími menšími realitními servery a navázat vzájemnou provázanost (což již ostatně máme delší dobu ošetřeno na našem trhu nejlépe), v neposlední řadě to je potom transformace naší společnosti na formu společnosti akciové, s určitými podmínkami. Tím by se splnili veškeré požadavky realitních kanceláří, tedy vlastnictví realitního serveru se zavedenou tradicí a podílení se na rozhodování o budoucnosti. Toto by však také znamenalo rozdělení podílu ze zisku jednotlivým vlastníkům a v konečném důsledku tedy případně inzerci zcela zdarma nebo ještě i s výnosem.

Další smýšlení již necháme na Vás, vážené realitní kanceláře, družstva, společenství, sdružení, asociace. V případě zájmu jsem samozřejmě k dispozici a rád se s Vámi osobně setkám.

J. Hošek
generální ředitel obchodu,
marketingový ředitel,
724 784 024
www.nemovitosti.cz
Jiří Hošek
 
Příspěvky: 25
Registrován: pon 15. úno 2010 14:28:22

Re: www.nemovitosti.cz

Příspěvekod Společnost Unionmax » úte 09. bře 2010 20:05:53

Pane Hošku, děkujeme za Vaši iniciativu. Je jasně vidět, že ani vy jste nezaháleli. I po ústupcích Srealit je proto NUTNÉ pokračovat ve směru, který je jednoznačně smysluplný, tj. masivní přechod jinam a tvorba vlastního portálu - jak je vidět (alespoň tak jsem to pochopila já - pokud to tak není, omlouvám se...), tak naše i Vaše zájmy se sbližují a začíná to mít celé reálný smysl. Teď máme trošku méně svázané ruce a víc času, ale pracujme dál. Určitě jsme velmi zvědaví, co pro nás server Nemovitosti.cz připravil - doposud to vypadá tak, že jako prakticky jediný pracuje na svém vývoji tak, aby byl připraven na příjem mnoha klientů. Určitě máme představu jednoduché práce s daty, snadný export a zviditelnění se - což i pro Vás je v této chvíli asi méně hektické na přípravu. Ale čas letí a určitě nechceme znovu být vazaly Srealit... ;)
Společnost Unionmax
 
Příspěvky: 106
Registrován: pon 15. úno 2010 10:34:10

Re: www.nemovitosti.cz

Příspěvekod lada » úte 09. bře 2010 20:11:36

Hezký den pane Hošku, Vaše snahy chápu a bylo i určitě zajímavé, kdyby DRK spoluvlastnilo část akcií nově vzniklé akciové společnosti NEMOVITOSTI.Cz - a.s.. Kolik by asi bylo upisováno akcií a v jaké hodnotě? Za kolik Kč by DRK byla schpna získat 51% akcií? Děkuji...
lada
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát 05. bře 2010 9:37:49

Re: www.nemovitosti.cz

Příspěvekod Jiří Hošek » úte 09. bře 2010 23:38:46

Dobrý den,
jaká je cena 51% procent akcií nemá smysl, vlastníkem mohou být POUZE realitní kanceláře, nikoliv sdružení a nebo družstva a nebo cizí společnosti. Stejnětak řetězce a sítě realitních kanceláří si budou moci koupit za jednu značku akcie pouze jednou. Chceme dát takto možnost vstoupit do vlastnictví i těm nejmenším kancelářím, které by tímto měli také šanci se alespoň trošku podílet na rozhododvání o tomto serveru.
Jiří Hošek
 
Příspěvky: 25
Registrován: pon 15. úno 2010 14:28:22

Re: www.nemovitosti.cz

Příspěvekod ceres » stř 10. bře 2010 2:04:45

Pokud by to neslo do vlastnictvi druzstva (rozhodujici vetsina, ne-li 100%!), pak kupovat podil pro male RK zcela postrada smysl. Pokud nekdo bude chtit ziskat rozhodujici vliv, tak mu staci vykoupit podily (nebo je skoupit hned na zacatku). A je jasne, ze kapital na to maji jedine velci hraci. To vse ale samozrejme za predpokladu, ze by o tuto formu vstupu vubec meli zajem.
Vysledky ankety souvisejici s novym cenikem Srealit
http://www.iceres.cz/anketa/vysledky
ceres
 
Příspěvky: 96
Registrován: sob 13. úno 2010 0:42:15

Re: www.nemovitosti.cz

Příspěvekod vase-reality » stř 10. bře 2010 13:28:56

ceres píše:Pokud by to neslo do vlastnictvi druzstva (rozhodujici vetsina, ne-li 100%!), pak kupovat podil pro male RK zcela postrada smysl. Pokud nekdo bude chtit ziskat rozhodujici vliv, tak mu staci vykoupit podily (nebo je skoupit hned na zacatku). A je jasne, ze kapital na to maji jedine velci hraci. To vse ale samozrejme za predpokladu, ze by o tuto formu vstupu vubec meli zajem.

Já jsem to tedy pochopila jinak. Pochopila jsem, že chtějí prodet server přímo realitkám, tzn, že např. 100 RK server koupí, pak paždá z nich bude mít stejný podíl, nehledě na velikost a není možné, aby některá vlastnila více než jiná. Pokud se dohodnou na prodeji s DR RK, pak prodají podíly přímo realitkám-družstevníkům a ne družstvu jako celku. Naprosto to chápu, protože nikdy nikdo nemůže vědět, jak se to v družstvu vyvine, rovným vlastnictvím podílu realitek je zajištěn a rovnost v rozhodování. I když pokud by nastala situace, že se pak některé RK spojí do nějaké frenčízy, hned by jeden subjekt měl ten podíl věší než ostatní. Ale všechno se dá asi ošetřit smlouvou.
Mark Twain: Nejjistější místo, kde naleznete pomocnou ruku je na konci vašeho ramene.
Uživatelský avatar
vase-reality
 
Příspěvky: 109
Registrován: stř 10. úno 2010 19:39:51

PředchozíDalší

Zpět na Nabídka inzertních portálů, realitní software, SEO a technologieKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz
Theme created by StylerBB.net
cron