Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

Kvalita makléřů z REMAXU?

Rady k prodeji a pronájmu realit, problematika osobního a družstevní vlastnictví realit, tržní a komerční nájem bytu, rodinného domu, nájemní domy, pozemku. Byty u majitele a výměny bytů.

Re: Kvalita makléřů z REMAXU?

Příspěvekod petr.kozurik » pát 14. lis 2014 9:11:39

Samozrejme, ze mi napsali, ze je to naprosto normalni chovani.
petr.kozurik

Re: Kvalita makléřů z REMAXU?

Příspěvekod pepapol » úte 12. led 2016 20:40:08

Ještě mají v záloze odpověď v duchu, že je to obtížné a že to nelze nijak potvrdit atp. To jsem po anabázi s RE/MAXem získal já. I když v druhém kole mi alespoň přiznali peníze za to, že nebyli schopni stvořit kupní smlouvu, tak jsem si najmul advokáta :-) Jen mi nejsou schopni doručit protokol, protože se RE/MAX natolik "vyzná" v kupní smlouvě, že místo mé adresy (jako prodávajícího) používá adresu prodané nemovitosti :lol:
Jinak jsou na tom špatně i prodávající. Jakmile se jim podaří splést člověka tak, že jim uvěří a podepíše smlouvu s fixně danou provizí (takový osel jsem byl já), tak hned začnou tlačit na snižování ceny. A začnou srdceryvné výjevy, jak jsou na tom kupující špatně a jak by potřebovali (opět) slevit a když ne o 50.000, tak alespoň o 25.000.
Občas se najdou i výjimky. Potkal jsem kdysi od nich realitní makléřku, když jsem hledal krátkodobý podnájem. Opravdu udělala první a poslední. Ani si nezaslouží, aby byla pošpiněna prací pod něčím takovým, jako je RE/MAX.
pepapol

Předchozí

Zpět na Realitní poradna