Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

PROČ je real studio špatná volba!!!

Rady k prodeji a pronájmu realit, problematika osobního a družstevní vlastnictví realit, tržní a komerční nájem bytu, rodinného domu, nájemní domy, pozemku. Byty u majitele a výměny bytů.

PROČ je real studio špatná volba!!!

Příspěvekod Admin » úte 29. led 2013 15:06:06

Proč je real studio špatná volba ¨
Není to proto, že by to byl špatný realitní software, byť jeho kvality jsou relativně srovnatelné s konkurencí, ale jo to pro absolutně nehorázný požadavek finančního plnění za poskytnutí možnosti bezplatné inzerce klientům společnosti Blue Wave (má na svědomí realstudio) prostřednictvím exportu inzertní dat na jiné realitní servery. Takže místo toho aby společnost Blue Wave vyšla klientům realitního softwaru real studio vstříc a umožnila, jako jiné konkurenční realitní softwary, rozšířit realitním společnostem svou inzerci - dělá pravý opak a ještě vznáší nelogické, ničím neopodstatněné finanční nároky. Nezbývá než si myslet že společnost Blue Wave se svým realitním software je parazitem a škodnou v realitním sektoru služeb, kterou by měl každý, logicky uvažující jedinec už ve vlastním zájmu (své inzerce a práce) a zájmu svých klientů odmítnout. Společnost Blue Wave se nesnaží jednat v zájmů své klientely ale snaží se ždímat prachy, co to dá a nepřímo tak negativně ovlivňuje cenu realitní inzerce, kdy klienti softwaru real studio zaplatí služby přeneně dvakrát…. Nicméně posuďte sami:

Na základě našeho emailu Vám zasílám kompletní informace pro napojení Vašeho realitního serveru.
Naše společnost vlastní program Real Studio, který využívá cca 380 realitních kanceláří v ČR. Provozujeme vlastní službu RNET což je modul přes který procházejí nabídky RK využívající naše programy na jednotlivé realitní servery. Pro RK je to velmi pohodlná záležitost kdy se jim v programu objeví realitní portál a nabídky po nastavení odcházejí automaticky. Technickou specifikaci připojení naleznete zde xxx

Spolupráce se servery je na základě smlouvy o spolupráci. Ve smlouvě je specifikováno technické rozhraní a finanční podmínky. Standardně se hradí při podpisu smlouvy 30.000,- Kč jako záloha, která je následně odečítána z měsíčního paušálu. Měsíční paušál za službu RNET činí 5.000,- Kč a poplatek 100,- Kč za každou realitní kancelář, která k Vám exportuje z našeho programu. Tyto RK jsou evidovány na pravidelném měsíčním výkazu exportů a fakturovaný počet RK podléhá Vašemu schválení.

Připojením naší služby RNET k Vašemu portálu získáte možnost oslovit 380 RK v České republice, které k Vám můžou ihned zasílat své zakázky, což Vám neumožní žádný jiný komerční realitní program.
Uživatelský avatar
Admin
 
Příspěvky: 330
Registrován: čtv 23. dub 2009 8:33:09

Re: PROČ je real studio špatná volba!!!

Příspěvekod www.videobydleni.cz » stř 06. úno 2013 2:04:37

Ano, ano....

nemohu než souhlasit :)
Uživatelský avatar
www.videobydleni.cz
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 06. úno 2013 1:24:15


Zpět na Realitní poradnaKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz
Theme created by StylerBB.net
cron