Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

Stavba OC a bytu dohromady

Rady k prodeji a pronájmu realit, problematika osobního a družstevní vlastnictví realit, tržní a komerční nájem bytu, rodinného domu, nájemní domy, pozemku. Byty u majitele a výměny bytů.

Stavba OC a bytu dohromady

Příspěvekod yvici » úte 25. črc 2017 18:05:35

Pro začátek prosím, abyste se mi nevysmívali :-)

Jsem ještě na střední, ale mám sen jednou postavit menší obchodní centrum/centrum služeb. Mělo by dohromady rozlohu asi 8 000 metrů čtverečních a bylo by v nějakém větším městě - Brno, Olomouc... Celé by se zaměřovalo na služby ohledně zdraví a krásy, bylo by tam fitko, masáže, mnoho obchodů, ordinace lékařů i třeba kadeřnictví a tak.

Zajímalo by mě pár věcí.

1. Moc bych si přála, aby to OC spojovalo obchody, ale obsahovalo i pár obytných jednotek - v jedné bych bydlela já a asi tři bychom pronajímali. Je to vůbec teoreticky možné? A jak byste to v tom případě provedli, kdyby OC mělo třeba tři patra - byty jen nahoru nebo byty po straně po celých třech patrech?

2. Myslíte, že bych se mohla vejít do sto milionů a že bych našla nějaké investory? Nebo kolik by cca podle vás stála stavba a pozemek?

3. Zajímá mě naprosto cokoli, co vás k tomuto tématu napadne.... Prosím o konstruktivní komentáře, ne že jsem naivní a blbá a tak. Díky.
yvici

Sdíle téma na sociálních sítích a zajisti si tak odpověď!

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on Digg Digg Share on MySpace MySpace Share on Delicious Delicious Share on Google+ Google+

Zpět na Realitní poradna