Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

Prodat byt nebo ne?

Exekuční úřady,vymáhání dluhů, pohledávky, dražba majetku, exekuční řízení, náklady na exekuci, nařízení exekuce, pravomoci exekutorů.Hypotéky, stavební spoření, úvěry, nebankovní produkty, pojištění, odhady a posudky
Pravidla fóra
EXEKUCE DLUHY NEŘEŠÍ, JEN GENERUJE DALŠÍ!

Prodat byt nebo ne?

Příspěvekod Frantisek123 » pon 14. bře 2016 11:10:32

Dobry den,
jsem temer rozhodnuty prodat byt, prosim o komentare pokud si myslite, ze to neni dobry napad.

Jedna se o byt 1+1 v Brne / Bystrci, na srealitach se obdobny nabizi za 1,7mil, predpokladam, ze 1,7 bych i dostal.

Nase situace - jsme dva, nejsme manzele, oba mame praci a bydlime v baraku, kde je zbyvajici hyposka 900 000, konec fixace za 4,5 roku. Zminovany byt pronajimame za cca 5000 mesicne "cisty vydelek". Pokud pocitam nejake odecty, tak pronajmem ziskame cca 50 tis rocne.

Je nam 35 a rikal jsem si, ze je dobra cena nemovitost prodat, protoze kdyz to spocitam, tak pri vydelku bych dostal 1,7 milionu za cca 35 let, coz v te dobe uz budu asi pod drnem, tzn mi prijde nejlepsi to prodat ted (kde si myslim, ze cena je na maximu, podle meho to pujde uz jen dolu - je to starsi panelovy 1+1 v umakartu), splatit hypoteku a za zbytek koupit napriklad zahradu jako dalsi investici do budoucna (+moznost si zazahradnicit).

Polovicka ma take byt, ktery by se pronajimal dal za cca asi take 5000 mesicne.

Co na to rikate? Prodali by jste taky, pokud ne, tak proc?
Frantisek123

Sdíle téma na sociálních sítích a zajisti si tak odpověď!

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on Digg Digg Share on MySpace MySpace Share on Delicious Delicious Share on Google+ Google+

Zpět na Finanční poradna, exekuce a dluhy