Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

MEXX REALITY

Kladné a negativní hodnocení , reference a recenze na realitní kanceláře, na chování realitních makléřů, kvalitu a rozsah služeb a další důležité informace pro výběr nejvhodnější realitní kanceláře. Prezentace a nové aktivity realitních kanceláří, novinky z realitního sektoru
Pravidla fóra
Nenechte se opít rohlíkem, mnoho společností o sobě tvrdí že jsou nej ale zkušenosti mají klienti RK odlišné, někdy až hrozivě. Také neplatí, že velikost RK je přímo úměrná nabízené kvalitě služeb (vyjma vyšší ceny), proto Vám nabízíme možnost ohodnotit Vaše osobní zkušenosti realitními s kancelářemi jako ve škole. Poprosím o objektivnost a nestrannost při hodnocení a vkládání referencí. V případě zájmu vložte Vámi vyzkoušenou realitní kancelář která se nenachází v seznamu. Jakékoliv podivné hlasování nebo příspěvky budu mazat s poznámkou. Děkuji za pochopení.

Jak jste spokojeni s kvalitou služeb

Výborně
0
Žádná hlasování
chvalitebně
0
Žádná hlasování
dobře
0
Žádná hlasování
dostatečně
0
Žádná hlasování
nedostatečně
1
100%
 
Celkem hlasů : 1

MEXX REALITY

Příspěvekod Admin » stř 15. čer 2011 13:44:28

Profil společnosti

MEXX Reality CZ, člen skupiny MEXX GROUP a.s., je vedoucí společností na českém realitním trhu, kde působí již od roku 2000. Za rok 2010 společnost zrealizovala prodej nemovitostí v celkovém finančním objemu 3,7 mld. Kč.

MEXX Reality CZ klade důraz na poskytování všech služeb takzvaně pod jednou střechou. Vedle standardního servisu souvisejícího s prodejem či nákupem nemovitostí zajišťuje zákazníkům podporu v právních otázkách z oblasti realitního trhu, v problematice dražeb a elektronických aukcí nemovitostí či v získání výhodných hypotečních úvěrů šitých na míru.

Společnost disponuje týmem makléřů a dalších odborníků, jejichž úkolem je zajistit, aby zákazníci maximálně šetřili svůj čas.

Pro zájemce o nákup nemovitosti a její financování je k dispozici výhradní zprostředkovatel hypoték Clever CZ. Ta pro své klienty obstarává též odhad nemovitosti a další potřebné dokumenty.

Společnost MEXX Reality CZ, na základě kladného výsledku certifikačního auditu, vytvořila a udržuje systém řízení jakosti, který splňuje všechny požadavky specifikované normou ČSN EN ISO 9001:2001
Uživatelský avatar
Admin
 
Příspěvky: 330
Registrován: čtv 23. dub 2009 8:33:09

Sdíle téma na sociálních sítích a zajisti si tak odpověď!

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on Digg Digg Share on MySpace MySpace Share on Delicious Delicious Share on Google+ Google+

Zpět na Public relations (PR) realitních kanceláří a makléřů a hodnocení služeb RKKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz
Theme created by StylerBB.net
cron