Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

Realitní kancelář Next Reality | nextreality.c

Kladné a negativní hodnocení , reference a recenze na realitní kanceláře, na chování realitních makléřů, kvalitu a rozsah služeb a další důležité informace pro výběr nejvhodnější realitní kanceláře. Prezentace a nové aktivity realitních kanceláří, novinky z realitního sektoru
Pravidla fóra
Nenechte se opít rohlíkem, mnoho společností o sobě tvrdí že jsou nej ale zkušenosti mají klienti RK odlišné, někdy až hrozivě. Také neplatí, že velikost RK je přímo úměrná nabízené kvalitě služeb (vyjma vyšší ceny), proto Vám nabízíme možnost ohodnotit Vaše osobní zkušenosti realitními s kancelářemi jako ve škole. Poprosím o objektivnost a nestrannost při hodnocení a vkládání referencí. V případě zájmu vložte Vámi vyzkoušenou realitní kancelář která se nenachází v seznamu. Jakékoliv podivné hlasování nebo příspěvky budu mazat s poznámkou. Děkuji za pochopení.

Jak jste spokojeni s kvalitou služeb

Výborně
0
Žádná hlasování
chvalitebně
0
Žádná hlasování
dobře
0
Žádná hlasování
dostatečně
0
Žádná hlasování
nedostatečně
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 0

Realitní kancelář Next Reality | nextreality.c

Příspěvekod Admin » stř 15. čer 2011 13:42:16

O společnosti

Realitní kancelář NEXT REALITY GROUP a.s. (nástupce společnosti Next reality.cz s.r.o) se zabývá zprostředkováním prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí. Klienty je vyhledávána především kvůli kompletní nabídce služeb, které jsou poskytovány na vysoce profesionální úrovni.

Realitní kancelář Next reality.cz s.r.o
Mezi výčet standardně poskytovanýh služeb patří právní a finanční servis, vypracování znaleckého posudku, jednání s katastrem nemovitostí a finančním úřadem a asistence převodce nebo makléře až do úplného předání nemovitosti a vypořádání kupní ceny.

Další velice žádanou a úspěšnou činností je přímý výkup všech druhů nemovitostí. Jako jedna z mála realitních kanceláří na českém trhu řeší problémové nemovitosti, dluhy, exekuce a zástavy. V případě potřeby společnost za klienty dluh neprodleně uhradí, poskytne okamžitou zálohu, dále jedná s věřiteli nebo exektury a navrhuje vhodná pro všechny strany přijatelná řešení.
Graf pokrytí službami v rámci ČRSoučasnost

Díky propracovanému systému náběru nemovitostí, nejobsáhlejší inzerci na internetu a v tisku, průbežnému vzdělávání a vysokým morálním hodnotám realitních makléřů, patří realitní kancelář Next reality k nejúspěšnějším na českém realitním trhu. Důkazem toho je rychlý vzestup a rozvoj pobočkové sítě. V dnešní době pracují realitní makléři Next reality v 11 krajích a pokrývají službami přes 75% území celé ČR.

Neustále se rozšiřující působnost společnosti Next reality sebou přináší nová pracovní místa. Zájemci o spolupráci se uplatní na makléřských nebo manažerských pozicích, kterých lze dosáhnout díky jedinečnému a velice motivačnímu kariérnímu systému.

Každý realitní makléř Next reality je podroben důkladnému proškolení a dále se zavazuje dodržovat přísný etický kodex, který upravuje jednání vůči klientům společnosti.

Firma každý měsíc navyšuje počet nabízených i zrealizovaných zakázek. Tento vzestup sebou přináší i větší zájem ze strany našich partnerů, médií a odborné veřejnosti, což je opět využíváno ke zlepšení servisu pro klienty.
Z historie

Společnost Next reality byla založena dlouholetými úspěšnými profesionály na trhu s nemovitostmi. První podnikatelské aktivity jednotlivých členů firmy se v rámci nemovitostního trhu datují k roku 1999. V roce 2005 vznikla myšlenka vybudovat novou energickou společnost a zacelit tak díru na trhu v poskytování kvalitních realitních služeb. Začátkem roku 2006 se aktivity zakladatelů společnosti přesunuly pod nově vzniklou obchodní značku Next reality.cz s.r.o

V letech 2006 a 2007 působili makléři Next reality v regionech Praha a Střední Čechy. Jelikož služby společnosti byly stále více vyhledávány i za hranicemi těchto dvou regionů, rozhodlo se vedení začátkem roku 2008 rozšířit působnost i do dalších krajů ČR a tím vznikl plán na vytvoření celorepublikové stítě realitních kanceláří.

Od roku 2006 je společnost Next reality.cz s.r.o řádným členem Hospodářské komory České republiky.

V roce 2010 vznikla společnost NEXT REALITY GROUP a.s., která postupně přebere všechny aktivity společnosti Next reality.cz s.r.o
Uživatelský avatar
Admin
 
Příspěvky: 330
Registrován: čtv 23. dub 2009 8:33:09

Sdíle téma na sociálních sítích a zajisti si tak odpověď!

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on Digg Digg Share on MySpace MySpace Share on Delicious Delicious Share on Google+ Google+

Zpět na Public relations (PR) realitních kanceláří a makléřů a hodnocení služeb RKKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz
Theme created by StylerBB.net
cron