Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

EVROPA realitní kancelář

Kladné a negativní hodnocení , reference a recenze na realitní kanceláře, na chování realitních makléřů, kvalitu a rozsah služeb a další důležité informace pro výběr nejvhodnější realitní kanceláře. Prezentace a nové aktivity realitních kanceláří, novinky z realitního sektoru
Pravidla fóra
Nenechte se opít rohlíkem, mnoho společností o sobě tvrdí že jsou nej ale zkušenosti mají klienti RK odlišné, někdy až hrozivě. Také neplatí, že velikost RK je přímo úměrná nabízené kvalitě služeb (vyjma vyšší ceny), proto Vám nabízíme možnost ohodnotit Vaše osobní zkušenosti realitními s kancelářemi jako ve škole. Poprosím o objektivnost a nestrannost při hodnocení a vkládání referencí. V případě zájmu vložte Vámi vyzkoušenou realitní kancelář která se nenachází v seznamu. Jakékoliv podivné hlasování nebo příspěvky budu mazat s poznámkou. Děkuji za pochopení.

Jak jste spokojeni s kvalitou služeb

Výborně
0
Žádná hlasování
chvalitebně
0
Žádná hlasování
dobře
0
Žádná hlasování
dostatečně
0
Žádná hlasování
nedostatečně
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 0

EVROPA realitní kancelář

Příspěvekod Admin » stř 15. čer 2011 13:39:01

O společnosti

„ Rádi bychom naší činností přispěli k celkovému zvýšení důvěry v realitní kanceláře v ČR. Proto nejen vše zajišťujeme dle zákona a dle dobrých mravů, ale také dle etických zásad společnosti “
EVROPA realitní kancelář s. r. o.

Chcete nejenom prodat či pronajmout svoji nemovitost (byt, dům, chatu, pozemek, nebytové prostory a jiné reality), ale učinit tak s právní a finanční jistotou? Ano, pak jste na správné adrese. EVROPA realitní kancelář s.r.o. pro vás kvalitně zajišťuje tyto služby již od roku 1997, a to nejdříve jako sdružení fyzických osob a od roku 1999 jako obchodní společnost. Společnost již od svého založení byla zaměřena na kvalitu nikoliv kvantitu a proto se u nás setkáte vždy s osobním přístupem všech pracovníků realitní kanceláře. Důraz na kvalitu je poznat z veškeré činnosti kanceláře ať již rychlostí zařazení nemovitosti do nabídky, prověření všech nabídek osobní prohlídkou makléře včetně zhotovení profesionálních fotografií až po zajištění bezpečné finanční transakce při samotném převodu nemovitosti.

Kvalitní a rychlý servis pro klienta je pro nás velice důležitý a proto pokud se na nás obrátíte, stačí jeden telefonát a my vše již zařídíme tj. osobní návštěvu nemovitosti, poradenství ohledně ceny, daňové problematiky, nafocení nemovitosti, zjištění všech potřebných údajů, zařazení do velice kvalitní rozsáhlé barevné inzerce a oslovení klientů z naší databáze, vypracování potřebných smluv, zajištění notáře, zápis do katastru nemovitostí až po převod dodávek energií na nového majitele nebo nájemce.

Vždy jsme chtěli poskytovat nejlepší, ale také nejdostupnější služby a proto jsme vždy sídlili přímo v centru Prahy. Z prvních kanceláří v Jindřišské ulici jsme se přestěhovali v roce 1999 do nových kanceláří přímo v centru dění nejenom České republiky, ale i Evropské Unie, a to přímo na Václavské nám.17, Praha 1. Z důvodů zkvalitnění našich služeb a vzhledem k neustále se zvětšujícímu počtu realizovaných obchodů naší kanceláří, jsme se v roce 2005 přestěhovali do nových a větších prostor na Václavské nám. 36, Praha 1, Budova Melantrich.

Nejen v naší centrále, ale i na našich pobočkách, které pokrývají rovnoměrně celou Českou republiku, se setkáte s kvalitními, rychlými a komplexními službami. (přidat odkaz na soupis poboček)

Rádi bychom naší činností přispěli k celkovému zvýšení důvěry v realitní kanceláře v ČR. Proto nejen vše zajišťujeme dle zákona a dle dobrých mravů, ale také dle etických zásad společnosti. V roce 2005 jsme také pro zvýšení důvěry v naší kanceláři dobrovolně navýšili obchodní jmění společnosti na rovný 1 000 000,- Kč.
Uživatelský avatar
Admin
 
Příspěvky: 330
Registrován: čtv 23. dub 2009 8:33:09

Re: EVROPA realitní kancelář

Příspěvekod poskirk » pát 03. kvě 2013 13:46:45

Zkušenosti zákazníků rk Evropa najdete i na jejich webu v sekci reference:
http://www.rkevropa.cz/o-spolecnosti/reference
U některých referencí jsou dokonce přiloženy i "naskenované" originály :P
poskirk
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 03. kvě 2013 13:35:29


Zpět na Public relations (PR) realitních kanceláří a makléřů a hodnocení služeb RKKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz
Theme created by StylerBB.net
cron