Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

AAA byty

Kladné a negativní hodnocení , reference a recenze na realitní kanceláře, na chování realitních makléřů, kvalitu a rozsah služeb a další důležité informace pro výběr nejvhodnější realitní kanceláře. Prezentace a nové aktivity realitních kanceláří, novinky z realitního sektoru
Pravidla fóra
Nenechte se opít rohlíkem, mnoho společností o sobě tvrdí že jsou nej ale zkušenosti mají klienti RK odlišné, někdy až hrozivě. Také neplatí, že velikost RK je přímo úměrná nabízené kvalitě služeb (vyjma vyšší ceny), proto Vám nabízíme možnost ohodnotit Vaše osobní zkušenosti realitními s kancelářemi jako ve škole. Poprosím o objektivnost a nestrannost při hodnocení a vkládání referencí. V případě zájmu vložte Vámi vyzkoušenou realitní kancelář která se nenachází v seznamu. Jakékoliv podivné hlasování nebo příspěvky budu mazat s poznámkou. Děkuji za pochopení.

Jak jste spokojeni s kvalitou služeb

Výborně
0
Žádná hlasování
chvalitebně
0
Žádná hlasování
dobře
0
Žádná hlasování
dostatečně
0
Žádná hlasování
nedostatečně
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 0

AAA byty

Příspěvekod Admin » stř 15. čer 2011 13:11:49

O AAABYTY.CZ
Realitní kancelář AAABYTY.CZ je jedna z kapitálově nejsilnějších realitních kanceláří na trhu v České republice. Základní jmění společnosti překročilo 40 milionů korun. AAA BYTY.CZ patří do skupiny SPGroup, která je majoritním akcionářem s kapitálovým zázemím a majetkem v hodnotě 4,5 mld. Kč.
Realitní kancelář AAABYTY.CZ disponuje celorepublikovou pobočkovou sítí a naši makléři pokrývají celé území ČR. Společnost se primárně zabývá zprostředkováním prodeje a pronájmu všech typů nemovitostí včetně developerských projektů.
Během roku 2008 disponovala nabídka společnosti AAABYTY.CZ měsíčně v průměru téměr 1500 nově zařazenými nemovitostmi. Objem prodaných nemovitostí překročil měsíčně bezmála půl miliardy korun. Prostřednictvím realitní kanceláře hledalo nemovitost téměř 10 tisíc nových poptávajících měsíčně a internetové stránky společnosti navštíví každý měsíc 76 000 návštěvníků.
Realitní kancelář AAABYTY.CZ staví služby svým klientům především na osobním a individuálním přístupu ke každému zájemci o účast na realitním trhu. Každý z klientů společnosti má k dispozici kompletní realitní servis ať již v otázkách práva, daní či financování a pojištění.
Uživatelský avatar
Admin
 
Příspěvky: 330
Registrován: čtv 23. dub 2009 8:33:09

Sdíle téma na sociálních sítích a zajisti si tak odpověď!

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on Digg Digg Share on MySpace MySpace Share on Delicious Delicious Share on Google+ Google+

Zpět na Public relations (PR) realitních kanceláří a makléřů a hodnocení služeb RKKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz
Theme created by StylerBB.net
cron