Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

Realitní kanceláře RE/MAX - reality, prodej nemovitostí, pro

Kladné a negativní hodnocení , reference a recenze na realitní kanceláře, na chování realitních makléřů, kvalitu a rozsah služeb a další důležité informace pro výběr nejvhodnější realitní kanceláře. Prezentace a nové aktivity realitních kanceláří, novinky z realitního sektoru
Pravidla fóra
Nenechte se opít rohlíkem, mnoho společností o sobě tvrdí že jsou nej ale zkušenosti mají klienti RK odlišné, někdy až hrozivě. Také neplatí, že velikost RK je přímo úměrná nabízené kvalitě služeb (vyjma vyšší ceny), proto Vám nabízíme možnost ohodnotit Vaše osobní zkušenosti realitními s kancelářemi jako ve škole. Poprosím o objektivnost a nestrannost při hodnocení a vkládání referencí. V případě zájmu vložte Vámi vyzkoušenou realitní kancelář která se nenachází v seznamu. Jakékoliv podivné hlasování nebo příspěvky budu mazat s poznámkou. Děkuji za pochopení.

Jak jste spokojeni s kvalitou služeb

Výborně
0
Žádná hlasování
chvalitebně
0
Žádná hlasování
dobře
0
Žádná hlasování
dostatečně
1
50%
nedostatečně
1
50%

Celkem hlasů : 2

Realitní kanceláře RE/MAX - reality, prodej nemovitostí, pro

Příspěvekod Admin » stř 15. čer 2011 12:59:05

Využijte ve svůj prospěch naše léta získávané zkušenosti na poli světového trhu s realitami. Realitní kanceláře RE/MAX se těší významné pozornosti díky silné orientaci na zákazníky a jejich skutečné potřeby. Již 15 let působíme v Evropě a plníme Vaše sny v oblasti realit. Neustále pro Vás vyhledáváme nemovitosti všeho druhu nejen v České republice a v Evropě, ale po celém světě. Díky sdílené internetové nabídce je Vaše nemovitost prezentována téměř ve všech koutech světa zároveň.

Realitní kanceláře společnosti RE/MAX se nacházejí po celé České republice (podívejte se například na RE/MAX realitky v Praze, Brně nebo Plzni). V současné době jich pro Vás pracuje 140. Jsme Vám tak kdykoliv k dispozici jak v našich pobočkách, tak na internetu. Pravidelné vzdělávání našich realitních makléřů zefektivňuje poskytování veškerých služeb a je zárukou stálé profesionality. Za všech okolností chráníme Vaše zájmy, proto dodržujeme přísný RE/MAX etický kodex.

Realitní kanceláře RE/MAX – prodáváme reality po celém světě.
Admin

Re: Realitní kanceláře RE/MAX - reality, prodej nemovitostí,

Příspěvekod wireen » stř 05. říj 2011 9:48:36

Já nemám s kanceláří RE/MAX moc dobré zkušenosti... Konkrétně s jejich "makléřkou" , která je arogantní a neschopná se na čemkoli domluvit.
Správa nemovitostí Praha a společenství vlastníků bytových jednotek Vám vždy poradí ohledně Vašeho nového domu nebo bytu.
wireen

Příspěvekod Admin » pon 27. úno 2012 17:08:20

Mezi realtiními profeisonály (ti opravdoví a né ti samozvaní) je remax vnímán jako nejméně populární....
Admin

Příspěvekod karin » ned 15. dub 2012 17:36:57

http://reality.remax-czech.cz/detail/86 ... kres-jicin

Dobrý den

Chtěla bych upozornit na podvodníka!!! Prosím nenaběhněte si jako my!!!
Tato krásná nemovitost v obci Cholenice je již minimálně od podzimu lonského roku neobývaná a k prodeji. Spolumajitelka z téže obce p. Naděžda Hoffmanová Vás velmi ochotně provede celou nemovitostí a ujistí Vás, že nemovitost chce opravdu prodat. Jedná na oko velmi seriozně a nadmíru pohostinně a přátelsky. V okamžiku, kdy začnete prodej směřovat k finiši začnou i komplikace a výmluvy spojené s tragickými historkami jež jsou jen podvodnou zástěrkou proto, aby z Vás vytáhla peníze. (lži typu exkluzivní prodej, dohoda s realitkou a bratrem o snížení ceny, zabránění exekučnímu zabavení . . .) Od okamžiku získání jakékoliv hotovosti přerušuje komunikaci, začíná se skrývat a vymýšlí další obrovskou snůšku lží! My osobně máme tuto nemovitost "koupenou" od února a nedávno jsme se setkali s rodinou jenž jí má obdobným způsobem "koupenou" od prosince. Obnos jenž jsme jí poskytli z ní horko těžko vymáháme zpět, dohoda s ní není možná a koupě reality již také ne. Jako fyzická osoba dluží kam se podívá a v Remax reality má velmi dobrou známou což brání i seriozní spolupráci s realitkou. karinkaa.vip@google.com
karin

Příspěvekod Admin » čtv 14. bře 2013 17:49:55

U REAMXU pozor :
na nováčky – fluktuace lidí u remaxu je velká a to zvyšuje riziko amatérismu

na smlouvy – pozor na skryté sankce, provize (třeba jen za prohlídku) a její opravdovou výši

na mandátní smlouvu – chcete li začít pracovat u remaxu, pak vězte že jejich smlouvy o obchodním zastoupení jsou ty nejhorší co jsem kdy viděl (považuji je za otrocké)

na exkluzivitu – exkluzivita je a vždy bude výhodná jen pro realitní kanceláře / makléře , byť Vás zahrnou všemi možnými argumenty, tak si svazujete exkluzivitou ruce a bráníte tak přirozenému konkurenčnímu boji o prodej Vaší nemovitosti (vyberte si max 3 RK –více ne)

na reklamu – remax neprodává nejvíce realit na světě (alespoň dnes již tento slogan neplatí) a také nejsou jedničkou na realitním trhu – jsou až třetí!

na aroganci – jelikož je možná některým realitním makléřům vymýván mozek (remax=sekta), bývají někteří realitní makléři remaxu tak silně utvrzelí o povědomí značky remax že Vás může poněkud podivně odměřený (až arogantní) postoj hodně překvapit
… zrkátka nedejte se opít rohlíkem!
Přílohy
re maximální zhovadilost.jpg
Admin

Příspěvekod Admin » pon 02. pro 2013 12:50:01

od kyseline » úte 26. lis 2013 15:19:51

Myslím, že výše zmíněná realitní kancelář je už dávno za zenitem, už jsou pryč ty doby kdy měla tato RK cca 20 poboček po Brně atd. Spousta kamarádů a známých mi potvrdilo, že spolupráce s nimi byla naprosto trisktní. Ale je to samozřejmě věc názoru, záleží spíše na makléři než na značce. Já jsem prodával přes realitku xxxxxxxx http://xxxxxxxxxxx přes jinou RK jsem nikdy nic nerealizoval tak nemůžu srovnat jací byli ale podle mého názoru vše udělali tak jak měli a já osobně jsem byl velmi spokojen. Ale je to samozřejmě asi hodně o makléři na kterého narazíte...

Olin

AUTOR BANOVÁN PRO PORUŠENÍ PRAVIDEL FÓRA

ADMIN
Admin

Příspěvekod pepapol » úte 12. led 2016 20:24:43

"Za všech okolností chráníme Vaše zájmy, proto dodržujeme přísný RE/MAX etický kodex." Z vlastních zkušeností můžu potvrdit, že je to jen na papíře. Je mi jedno, že se makléři navzájem pomlouvají. Ale když šéf jihlavské pobočky na mě začne po telefonu (aby nebyl záznam) tlačit, že chci z kupujících udělat bezdomovce (protože jsem odmítnul podepsat naprosto zpackanou kupní smlouvu), to je na mě moc. Přesto měl pořád času dost - samotné podepsání rezervační smlouvy mu trvalo déle než 4 měsíce od nalezení zájemců.
No zkusil jsem si stěžovat na ústření. Tam jevili naprostý nezájem. Přesto jsem je nakonec dohnal k jakémusi prošetření (alespoň něco mi přiznali, byť se nikdo ani neomluvil).
A perla na závěr? Místo zprávy v papírové podobě mi přišel od paní Markové v mailu požadavek:
Obálka s dopisem se vrátila na centrálu RE/MAX, prosíme o zaslání adresy, na kterou je možné Vám Rozhodnutí doručit.
Důvod byl jednoduchý - úředníci z RE/MAXu totiž nejsou schopni ani tak prosté úvahy, že člověk nebude (obvykle) bydlet v nemovitosti, kterou prodal. Natož aby je napadla tak rafinovaná věc, jako podívat se na adresu do kupní smlouvy (kterou jsem od jejího sepsání nezměnil).
No když to shrnu: Kupující se ozvali na můj inzerát, na kupní smlouvu jsem si musel najmout advokáta, s vyplněním daňového přiznání se na mě RE/MAX vykašlal. Takže kdybych se na RE/MAX neobrátil, byl by rozdíl ten, že by mi ubyla spousta starostí a nekonečných rozhovorů o ničem s RE/MAXem.
pepapol

Zpět na Public relations (PR) realitních kanceláří a makléřů a hodnocení služeb RK