Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

Realitní kanceláře RE/MAX - reality, prodej nemovitostí, pro

Kladné a negativní hodnocení , reference a recenze na realitní kanceláře, na chování realitních makléřů, kvalitu a rozsah služeb a další důležité informace pro výběr nejvhodnější realitní kanceláře. Prezentace a nové aktivity realitních kanceláří, novinky z realitního sektoru
Pravidla fóra
Nenechte se opít rohlíkem, mnoho společností o sobě tvrdí že jsou nej ale zkušenosti mají klienti RK odlišné, někdy až hrozivě. Také neplatí, že velikost RK je přímo úměrná nabízené kvalitě služeb (vyjma vyšší ceny), proto Vám nabízíme možnost ohodnotit Vaše osobní zkušenosti realitními s kancelářemi jako ve škole. Poprosím o objektivnost a nestrannost při hodnocení a vkládání referencí. V případě zájmu vložte Vámi vyzkoušenou realitní kancelář která se nenachází v seznamu. Jakékoliv podivné hlasování nebo příspěvky budu mazat s poznámkou. Děkuji za pochopení.

Jak jste spokojeni s kvalitou služeb

Výborně
0
Žádná hlasování
chvalitebně
0
Žádná hlasování
dobře
0
Žádná hlasování
dostatečně
1
33%
nedostatečně
2
67%
 
Celkem hlasů : 3

Re: Realitní kanceláře RE/MAX - reality, prodej nemovitostí,

Příspěvekod wireen » stř 05. říj 2011 9:48:36

Já nemám s kanceláří RE/MAX moc dobré zkušenosti... Konkrétně s jejich "makléřkou" , která je arogantní a neschopná se na čemkoli domluvit.
Správa nemovitostí Praha a společenství vlastníků bytových jednotek Vám vždy poradí ohledně Vašeho nového domu nebo bytu.
wireen
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 05. říj 2011 9:42:51

Re: Realitní kanceláře RE/MAX - reality, prodej nemovitostí,

Příspěvekod karin » ned 15. dub 2012 17:36:57

http://reality.remax-czech.cz/detail/86 ... kres-jicin

Dobrý den

Chtěla bych upozornit na podvodníka!!! Prosím nenaběhněte si jako my!!!
Tato krásná nemovitost v obci Cholenice je již minimálně od podzimu lonského roku neobývaná a k prodeji. Spolumajitelka z téže obce p. Naděžda Hoffmanová Vás velmi ochotně provede celou nemovitostí a ujistí Vás, že nemovitost chce opravdu prodat. Jedná na oko velmi seriozně a nadmíru pohostinně a přátelsky. V okamžiku, kdy začnete prodej směřovat k finiši začnou i komplikace a výmluvy spojené s tragickými historkami jež jsou jen podvodnou zástěrkou proto, aby z Vás vytáhla peníze. (lži typu exkluzivní prodej, dohoda s realitkou a bratrem o snížení ceny, zabránění exekučnímu zabavení . . .) Od okamžiku získání jakékoliv hotovosti přerušuje komunikaci, začíná se skrývat a vymýšlí další obrovskou snůšku lží! My osobně máme tuto nemovitost "koupenou" od února a nedávno jsme se setkali s rodinou jenž jí má obdobným způsobem "koupenou" od prosince. Obnos jenž jsme jí poskytli z ní horko těžko vymáháme zpět, dohoda s ní není možná a koupě reality již také ne. Jako fyzická osoba dluží kam se podívá a v Remax reality má velmi dobrou známou což brání i seriozní spolupráci s realitkou. karinkaa.vip@google.com
karin
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 15. dub 2012 17:02:17

Re: Realitní kanceláře RE/MAX - reality, prodej nemovitostí,

Příspěvekod pepapol » úte 12. led 2016 20:24:43

"Za všech okolností chráníme Vaše zájmy, proto dodržujeme přísný RE/MAX etický kodex." Z vlastních zkušeností můžu potvrdit, že je to jen na papíře. Je mi jedno, že se makléři navzájem pomlouvají. Ale když šéf jihlavské pobočky na mě začne po telefonu (aby nebyl záznam) tlačit, že chci z kupujících udělat bezdomovce (protože jsem odmítnul podepsat naprosto zpackanou kupní smlouvu), to je na mě moc. Přesto měl pořád času dost - samotné podepsání rezervační smlouvy mu trvalo déle než 4 měsíce od nalezení zájemců.
No zkusil jsem si stěžovat na ústření. Tam jevili naprostý nezájem. Přesto jsem je nakonec dohnal k jakémusi prošetření (alespoň něco mi přiznali, byť se nikdo ani neomluvil).
A perla na závěr? Místo zprávy v papírové podobě mi přišel od paní Markové v mailu požadavek:
Obálka s dopisem se vrátila na centrálu RE/MAX, prosíme o zaslání adresy, na kterou je možné Vám Rozhodnutí doručit.
Důvod byl jednoduchý - úředníci z RE/MAXu totiž nejsou schopni ani tak prosté úvahy, že člověk nebude (obvykle) bydlet v nemovitosti, kterou prodal. Natož aby je napadla tak rafinovaná věc, jako podívat se na adresu do kupní smlouvy (kterou jsem od jejího sepsání nezměnil).
No když to shrnu: Kupující se ozvali na můj inzerát, na kupní smlouvu jsem si musel najmout advokáta, s vyplněním daňového přiznání se na mě RE/MAX vykašlal. Takže kdybych se na RE/MAX neobrátil, byl by rozdíl ten, že by mi ubyla spousta starostí a nekonečných rozhovorů o ničem s RE/MAXem.
pepapol
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 12. led 2016 19:33:44

Re: Realitní kanceláře RE/MAX - reality, prodej nemovitostí,

Příspěvekod Forrest » pát 07. zář 2018 20:31:31

Bohužel nemám dobrou zkušenost s RE/MAX, resp. lokální franšízou RX Plus v Uherském Hradišti. Vše probíhalo v pořádku až do doby, než jsem podepsal kupní smlouvu s novým majitelem. Realitní makléřka slečna Gálová předala klíče od nemovitosti přes můj nesouhlas novému majiteli ještě před zápisem v katastru nemovitostí a zasláním peněz na můj účet. Podle paní ředitelky paní Buráňové je to prý běžná praxe. Nový majitel započal na objektu rekonstrukci. Vznikla mi tak škoda na movitých věcech, které jsem ještě v domě měl.
Forrest
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 07. zář 2018 20:18:08


Zpět na Public relations (PR) realitních kanceláří a makléřů a hodnocení služeb RKKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz
Theme created by StylerBB.net
cron