Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

Podmíny spolupráce mezi RK

Seznam spolupracujících realitních kanceláří, podmínky realitní spolupráce, kontakty, obchodní nabídky a návrhy na spolupráci k prodeji realit. Systém sdílení realitních nabídek M.L.S. - Multiple Listing System / Service.
Pravidla fóra
V případě že máte zájem o spolupráci na svých nebo konkurenčních zakázkách, prosím stručně zde prezentujte svoji firmu, oblast působnosti a kontakt, na který můžou ostatní směřovat své nabídky ke spolupráci. Nebo zde uveřejněte svou konkrétní nabídku ke spolupráci a podmínky spolupráce.

Podmíny spolupráce mezi RK

Příspěvekod ATLANTIS - reality » úte 30. bře 2010 13:59:30

Rád bych zde vytvořil seznam RK, které mají skutečně zájem mezi sebou spolupracovat a to čestným způsobem s jasně danými a průhlednými pravidly. Každý by zde uvedl jméno své firmy, oblast působnosti, druhy realit a email, který mohou použít ostatní RK k zasílání nabídek ke spolupráci. Vyhneme se zbytečnému vzájemnému obtěžování zasíláním mailů, které dotyčná RK nechce dostávat, protože nemá zájem spolupracovat nebo v daných lokalitách nepůsobí.

Příklad:
ATLANTIS - reality *** Praha 1,2,5,6,7, Praha západ, západní část Středočeského kraje *** byty, domy, pozemky, chaty, kanceláře, obchody *** info@atlantis-reality.cz

Spolupráce by měla fungovat cca za těchto podmínek:

PRONÁJMY:
U pronájmů, které zasíláme ke spolupráci, máme zajištěnu provizi od majitele.
1) Každý si vezmeme provizi od svého klienta
2) V případě dražších pronájmů (nad 15.000) nabízíme 50% naší provize (pokud si nezajistíte provizi od svého klienta)

PRODEJE:
U všech prodejů nabízíme cenu vč. naší provize, ta je předem s majitelem domluvena a celková cena vč. provize se pak objeví i v kupní smlouvě, proto není možné neoficiálně naše ceny navyšovat
1) Z naší provize nabízíme 50% (po odečtení nákladů právníka, úschovy a pod.)
2) Pokud nechcete dělení naší provize a chcete si cenu přidat, musí to být mimo kupní částku, tzn. inzerováno cena + provize RK. Váš klient musí být obeznámen s tím, že platí Vaší provizi.

Pokud nám chcete nabídnout za stejných podmínek vybrané nemovitosti z Vaší nabídky, zajímá nás hlavně Praha 6,7,5, Praha - západ a okolí - prodej bytů, domů, stavebních pozemků a chat
Uživatelský avatar
ATLANTIS - reality
 
Příspěvky: 89
Registrován: stř 10. úno 2010 19:33:35
Bydliště: Praha 6

Re: Podmíny spolupráce mezi RK

Příspěvekod Baraka » úte 30. bře 2010 22:10:29

Toto je opravdu moc přínosné a pokud se nebudou dělat podrazy, tak si myslím, že je to bič na eSka a podobné společnosti. Protože mě tlačí čas, tak jsem využil server Realitynabidka.cz, kde mají službu MLS a tam nabízím spolupráci ostatním makléřům za přesně stanovených podmínek, tedy 1% z prodejní ceny atd.
Baraka
 
Příspěvky: 24
Registrován: pát 12. úno 2010 13:26:21


Zpět na MLS systém na spolupráci mezi realitními kancelářemiKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz
Theme created by StylerBB.net
cron