Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

R7.cz + R7.sk

Nabídky inzerce na inzertních portálech zaměřených na realitní inzerci nemovitostí a diskuze věnovaná prezentaci, kvalitě a návštěvnosti inzertních serverů. Realitní databáze, SEO optimalizace, výměna odkazů, inzertní portály, webhosting, monitoringy realit, katalogy.

R7.cz + R7.sk

Příspěvekod R7.cz » pon 13. zář 2010 15:47:35

Realitní inzertní portál R7.cz a R7.sk funguje od roku 2006. Náplní portálu je výhradně bezplatná inzerce nemovitostí. Web disponuje vysokou návštěvností a efektivitou. Mezi realitními kancelářemi i jednotlivci je oblíbený díky své přehlednosti a inzerci zdarma. Návštěvníci oceňují také krátký a dobře zapamatovatelný název realitního portálu. Další výhodou je, že pro vložení inzerátu není nutná registrace. O jednoduchosti vložení inzerátu na jakoukoliv nemovitost se můžete přesvědčit zde:http://www.r7.cz/user/realita.php. Celkově se na R7.cz a R7.sk každý dobře orientuje, web nepůsobí na návštěvníky zmateně, na úvodní stránce je pouze mapa Česko-Slovenska, do které uživatel klikne na požadovaný region a následně se zobrazí další požadované informace. Vyhledávací filtr pro byty, domy, pozemky a ostatní reality si můžete prohlédnout zde: http://www.r7.cz/reality-100-cela-cr-sr. Cílem portálu je maximální přehlednost a intuitivní ovladatelnost. Tím se liší od ostatních realitních serverů. R7.cz má mnoho stálých a spokojených zákazníků/uživatelů, kteří díky inzerátu na R7.cz úspěšně prodali své nemovitosti.
R7.cz
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 13. zář 2010 15:07:18

Sdíle téma na sociálních sítích a zajisti si tak odpověď!

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on Digg Digg Share on MySpace MySpace Share on Delicious Delicious Share on Google+ Google+

Zpět na Nabídka inzertních portálů, realitní software, SEO a technologieKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz
Theme created by StylerBB.net
cron