Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

primadum.cz + primabyt.cz - realitní domény na prodej

Nabídky inzerce na inzertních portálech zaměřených na realitní inzerci nemovitostí a diskuze věnovaná prezentaci, kvalitě a návštěvnosti inzertních serverů. Realitní databáze, SEO optimalizace, výměna odkazů, inzertní portály, webhosting, monitoringy realit, katalogy.

primadum.cz + primabyt.cz - realitní domény na prodej

Příspěvekod Drewid » stř 11. srp 2010 8:24:28

Dobrý den !

Ačkoli je mi jasné že se na překupníky s doménami příliš netváříte (a někdy samozřejmě právem), nemohu si odpustit nenabídnout vám tyto domény v mém vlastnictví :

primabyt.cz
primadum.cz

Myslím že jako název realitního serveru, nebo začínající realitky nejsou nejhorší a hlavně jsou k dispozici obě dvě.

Abych předešel pro obě strany ponižujícímu licitování o ceně (v případě zájmu) nabízím jednoduchý postup - případní zájemci mi zašlou svou cenovou nabídku a já ji buď akceptuji nebo ne.

Myslím však že mé představy nejsou nijak přestřelené, na jedné straně vím co prodávám na druhé vím za kolik jsem koupil :D

Nuže kdo bude mít zájem, pište na můj mail : drewid@seznam.cz

Fakturu mohu vystavit, v případě seriózního jednání se nebráním ani "gentlemanské dohodě".
Drewid

Sdíle téma na sociálních sítích a zajisti si tak odpověď!

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on Digg Digg Share on MySpace MySpace Share on Delicious Delicious Share on Google+ Google+

Zpět na Nabídka inzertních portálů, realitní software, SEO a technologie