Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

Zkusenosti RK s realitnimy servery

Nabídky inzerce na inzertních portálech zaměřených na realitní inzerci nemovitostí a diskuze věnovaná prezentaci, kvalitě a návštěvnosti inzertních serverů. Realitní databáze, SEO optimalizace, výměna odkazů, inzertní portály, webhosting, monitoringy realit, katalogy.

Re: Zkusenosti RK s realitnimy servery

Příspěvekod Společnost Unionmax » stř 03. bře 2010 21:47:16

Ad ceres:
Na Hyperrealitách jsem zadala prostou úlohu: prodej, byt, 2+1, Brno, do 2.000.000,- Kč. Vyzkoušejte si to - i dnes večer je situace stále stejná - zase spousta pronájmů. Musím tedy říct, že jestliže jsem se s nimi o tom během posledních 14 dní bavila už asi 4x, přičemž moje debaty navazovaly na PÍSEMNÉ upozornění e-mailem, tak už jich mám fakt dost... :x VŽDY probíhal tlf. rozhovor jednotným stylem: zavolala obchodní zástupkyně s dotazem, jak jsme se tedy rozhodli (prvotní byl náš dotaz na možnosti exportu na Hyperinzerci - což nám bylo původně přislíbeno v jednom balíčku, ale nakonec to bylo jinak a exportujeme jen na Hyperreality...). Odpovídám, že zatím nevíme, protože se rozhodujeme v rámci velké skupiny RK. Následuje můj dotaz, zda už je vyhledávání opraveno. Vždy následují různé důvody a důvody, přičemž v první řadě je řečeno, že si to tak zadávají samotné RK. A že ona tomu nerozumí, že na to jsou ajťáci. Atd., atp., atakdále aj... :!: Fajn. Při posledním rozhovoru jsem podala další "záludný" dotaz - zda budou mít i zahraniční inzerci, např. Chorvatsko (máme tam řadu pozemků a nemovitostí...). Odpovědí bylo, že Polsko a Slovensko už bude a že chystají Německo a Francii... Nedělám si srandu!!! Myslím si, že jsem VELMI empatická, ale tohle už jaksi hraničí s maximální mírou mé trpělivosti... :x
Společnost Unionmax

Příspěvekod Společnost Unionmax » stř 03. bře 2010 21:49:50

Ještě bych se chtěla zeptat na portál jiho-moravské reality.cz: mám pocit, že se tam velmi dobře vyhledává, je to pro laika dostatečně přehledné, seřazené vždy podle cen, s dobře vyznačenými novinkami, slevami atd. Intuitivně z něj mám dobrý dojem... :)
Společnost Unionmax

Příspěvekod JISTA » stř 03. bře 2010 22:07:49

Společnost Unionmax píše:Ještě bych se chtěla zeptat na portál jiho-moravské reality.cz: mám pocit, že se tam velmi dobře vyhledává, je to pro laika dostatečně přehledné, seřazené vždy podle cen, s dobře vyznačenými novinkami, slevami atd. Intuitivně z něj mám dobrý dojem... :)

Princip naprosto stejný jako jejich další regionální servery takže platí to pro ceskereality.cz Určitě se hodí vyzkoušet na možnost 3 měsíce za cenu jednoho měsíce 790,- jaká bude odezva uvidíte, editačním prostředí mají přehlednou statistiku vašich nemovitostí kolikrát byla zobrazena celkově a za minulý den a kolik dní je inzerována. Posílají pak na mail měsíční statistiku. Uvidíte jestli ohlas bude odpovídat vašim představám. Potom je třeba vyhodnotit jestli je ta cena dobrá a nebo je lepší připlatit a najít efektivnější server.
JISTA

Příspěvekod ceres » stř 03. bře 2010 22:31:48

Unionmax:
Mate pravdu, z 40 nabidek bylo 13 pronajmu. Ponekud pragocentricky jsem pred tim vyhledaval jen v Praze a tam byla situace vyrazne lepsi. Nicmene stejne Hyperreality zatim nejspise odlozim do supliku. Nejspise. Uvidime casem. Opravdu si to jeste musim nechat projit hlavou.

Jinak jiho-moravske reality jsou soucasti serveru www.ceskereality.cz, na ktere jsou vesmes dobre ohlasy.
Vysledky ankety souvisejici s novym cenikem Srealit
http://www.iceres.cz/anketa/vysledky
ceres

Příspěvekod Krista Erbová » pát 05. bře 2010 19:35:52

Dobrý den, my jsme na nic nečekali, zaplatili si České reality a už máme pár pozitivních ohlasů, dokonce i rezervaci na nemovitost (inzerujeme tam něco přes 14 dní), cena je příznivá, komunikace super, dostali jsme nějaké akční slevy a bonusy, fakt jsem moc spokojená s rozhodnutím.
Krista Erbová

Příspěvekod vase-reality » ned 07. bře 2010 19:49:30

Ještě se vrátím k serveru Hyperreality.
Pokud má někdo zájem, ozvěte se nám na mail info@vase-reality.cz , jsme schopni zajistit tyto podmínky:

a) Neomezený export nemovitosti na hyperinzerce + hyperreality Cena 19 800 Kč/rok

Zvýhodnění(1. nebo 2. nebo 3.):
1. Snížení ceny – 1 500 Kč
2. Prodloužení exportu – 2 měsíce
2. Výběr z reklamních ploch na Hyperreality – Top Nabídky, Developerské projekty, Skyscraper, Leaderboard / 3 týdny ( v rámci roku 2010 )

b) Neomezený export nemovitosti - hyperreality Cena 9 900 Kč / rok

Zvýhodnění:
Garantovaný zápis firemní vizitky do Adresáře RK s logem na 12 měsíců v hodnotě 7 900 Kč
+ Exportní rozhraní od BlueWave (Reax, RealStudio, Real PC) 4 680 Kč/12 měsíců

Pokud by bylo víc zájemců o inzerci:

1) Jednoduchý export – hyperreality
• 30 RK a více – cena 8 900 Kč/rok + 1 týden z reklamních ploch Hyperreality
• 50 RK a více – cena 7 900 Kč/rok + 2 týdny z reklamních ploch Hyperreality
• 100 RK a více – cena 6 900 Kč/rok + 3 týdny z reklamních ploch Hyperreality

2) Kombinovaný export – hyperreality + hyperinzerce
• 30 RK a více – cena 17 800 Kč/rok + 1 týden z reklamních ploch Hyperreality,
Hyperinzerce a Hyperbydleni
• 50 RK a více – cena 15 800 Kč/rok + 2 týdny z reklamních ploch Hyperreality,
• 100 RK a více – cena 13 800 Kč/rok + 3 týdny z reklamních ploch Hyperreality,

Export je zcela neomezený
o neomezený počet fotografií
o ke každé nemovitosti můžete přiřadit samostatného makléře vč. kontaktu
o zasílání nabídek a poptávek ( obdržíte veškeré nabídky a poptávky nemovitostí z
Vašeho regionu od soukromých osob z hyperreality.cz ).
o jedná se o finální částku, kde nemáme žádné registrační poplatky!
o naše společnost provozuje více jak 16 portálů v ČR, kde se vzájemně propagujeme
a díky tomu oslovujeme stovky tisíc uživatelů
o velmi často nás naleznete na různých vyhledávačích na různá slova, ale i v sekci:
http://www.firmy.cz/Remesla-a-sluzby/Reality zde najdete hyperreality a na spoustu
dalších KW ve vyhledávačích.
Nemovitosti můžete exportovat přes exportní rozhraní od Real, RealStudio, Real PC, Nemovitosti.cz, Ebrana, RealMan, Jaris, Irest, Estatix, náš individuální software, atd.. také je můžete vkládat ručně přes přihlašovací údaje.
Zde se můžete podívat na graf http://www.hypermedia.cz/novinky/hyperr ... i-servery/
Mark Twain: Nejjistější místo, kde naleznete pomocnou ruku je na konci vašeho ramene.
vase-reality

Příspěvekod ArealityCZ s.r.o. » pát 12. bře 2010 17:56:04

Já myslel, že jste dealeři od nemovitosti.cz a vy tohle???

Zahradník R.
ArealityCZ s.r.o.

Příspěvekod Vladimír » pát 12. bře 2010 20:05:45

Já jen tiše doufám, že napřímo si různé nové servery domlouvají majitelé RK, kteří se nerozhodli vstoupit do DRKu.

Protože co pak budou dělat družstevnící, kteří budou mít někde již podepsané smlouvy a zaplacené časové registrace, až tam pro ně vyjednáme podmínky....

Proto tady píšeme, že krokem Srealit nejsme v časovém presu, aby kolegové nedělali příliš rychlá rozhodnutí.

A to nemluvím o různých nových nabídkách typu odkup akcií... :!:

Za KC
Vladimír Kroulík
Vladimír

Příspěvekod vase-reality » sob 13. bře 2010 0:45:50

Pane Kroulíku, netuším, se kterými servery se rozhodne družstvo jednat, kdy a jestli vůbec. Proto jsem zde uveřejnila nabídku, kterou jsme od Hyperrealit dostali, jak můžete vědět, že nepřijde někomu vhod právě teď?

Pane Zahradníku, kdybyste si diskuze napřed přečetl a potom vys..l možná byste si všimnul, že jsme dostali i mnohem výhodnější nabídku od i-Dnes a od RealCity a taky jsme se s ní netajili.
Napadáním kdo je čích agentem se tedy rozhodně nikam neposuneme.

Čím dál víc nabývám dojmu, že se zde začíná objevovat absolutismus a vyžaduje se naprostá odevzdanost. Ano my se chceme spojit, třeba do družstva, ale zároveň nejsme ovce a rozhodnutí co ano a co ne budeme dělat svobodně a ne, že nám to někdo nařídí. Pokud družstvo znamená, že nám někdo bude diktovat kde smíme a kde nesmíme inzerovat, nebo jestli si smíme nebo nesmíme koupit nějaké akcie, tak jsme si asi od začátku nerozuměli.
Mark Twain: Nejjistější místo, kde naleznete pomocnou ruku je na konci vašeho ramene.
vase-reality

Příspěvekod ArealityCZ s.r.o. » sob 13. bře 2010 8:09:48

Ale paní, já Vás vůbec nenapadám, jen jsem vyjádřil svůj údiv. :roll:
Mrzí mne, pokud to tak berete.

Hezký den

Zahradník Radek
ArealityCZ s.r.o.

PředchozíDalší

Zpět na Nabídka inzertních portálů, realitní software, SEO a technologie