Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

Zkusenosti RK s realitnimy servery

Nabídky inzerce na inzertních portálech zaměřených na realitní inzerci nemovitostí a diskuze věnovaná prezentaci, kvalitě a návštěvnosti inzertních serverů. Realitní databáze, SEO optimalizace, výměna odkazů, inzertní portály, webhosting, monitoringy realit, katalogy.

Re: Zkusenosti RK s realitnimy servery

Příspěvekod JISTA » stř 17. bře 2010 23:59:57

Na Skách jsme nikdy neinzerovali a dnes jsem za to rád. Vím že to jde i bez nich, ale i tak se díváme po stále lepších možnostech efektivní inzerce, takže situace kolem Sreality nám vyhovuje. Nejspíš dáme půl roku mix na test a uvidíme co to udělá. Vrátit se k současným serverům můžeme vždy, takže špatné rozhodnutí snad ani udělat nemůžeme. Všechny 3 servery jsou velice dobré tedˇ jen najít ten, který bude vyhovovat nejvíce a to lze asi jen testováním.

I tak jsem rád že se tady můžu poradit, jinak bych asi skočil na špek hyperreality...
JISTA

Příspěvekod Krista Erbová » sob 20. bře 2010 19:27:58

Dovolím si pochválit přede všemi respondenty komunikaci, rychlost a vstřícné jednání s panem Hoškem ze serveru nemovitosti.cz, ve středu jsme se zaregistrovali a dneska máme na serveru kompletní nabídku naší kanceláře, pan Hošek ji bez problému naimportoval z jiného serveru, chtělo to jen menší úpravy, ale Lojza se mi jeví jako velice sympatický a na obsluhu přehledný exportní program (mohu srovnávat s Reaxem).
Pan Hošek ochotně poradil, pomohl, nasměroval, skutečný profík s velkým "P" a člověk na svém místě.
Děkuji a všem vřele doporučuji, na odezvu id klientů si musíme počkat :-)
Krista Erbová

Příspěvekod robert.kvita » stř 21. dub 2010 21:11:40

Jsem možná trošku pozadu.......
Ale po krátkých zkušenostech musím jen chválit
http://www.ceskereality.cz/
Tak má vypadat profesionální práce
A odpovědi z technické podpory do hodiny, to se jinde nevidí.
Vyzkoušejte administraci třeba jen jako soukromá osoba a uvidíte sami.
A napište své názory.
Dík. Ing. Robert Kvita - Reality Prima
robert.kvita

Příspěvekod Admin » čtv 22. dub 2010 9:56:54

Mám s českými realitami cca. 1,5roku zkušenost a musím říct že ty peníze to není zlý, respektive se to jeví jako nejvýhodnější nabídka inzerce s ohledem na sledovanost. Nicméně musím taky dodat že veřejná část serveru na mě působí chaoticky, překombinované a vůbec se mi na serveru špatně hledá. Taky admin rozhraní je přeplácané a ergonomicky nevyhovující…. Ale komunikaci se zástupci serveru hodnotím pozitivně, teda až na skutečnost že změnili číselníky (import dat) a nikdo nám nic neoznámil, takže než jsem si toho všiml tak naše inzerce se zobrazovala jinak a jinde než měla což zase vyřešila dohoda a kompenzace ve formě několika měsíců inzerce zdarma! V porovnání s jednáním se zástupci srealit je přístup českých realit výrazně lidštější s důrazem na potřeby klienta…… 
Admin

Příspěvekod Martin » stř 26. led 2011 22:54:00

Ahoj,
nedávno jsme spustili nový realitní inzertní server http://www.RealHit.cz. Při registrace realitní kanceláře nabízíme 3 měsíce jako zkušební lhůtu zdarma. Budeme rádi, když nás vyzkoušíte a případně napíšete co se Vám líbí/nelíbí, abychom to mohli upravit.
Martin

Příspěvekod Martin » čtv 07. dub 2011 22:48:50

hankakr: Dobrý den,
například u nás na RealHit.cz si můžete vyfiltrovat i jednotlivá města, například pro Ostravu stačí zadat http://ostrava.realhit.cz/ a poté si vybrat požadovanou kategorii nemovitostí (prodej domů, pronájem bytů apod.).

Dále máme weby, které jsou zaměřeny čistě na jednotlivé lokality - například http://www.byty-v-praze4.cz a další.

Přeji pěkný den.
Martin

Příspěvekod vbrazda » sob 09. dub 2011 11:10:37

Pokud vás zajímají pouze pronájmy, nabídku najdete na stránkách http://pronajmyostravamesto.cz
Webová řešení na míru nejen v oblasti realit
vbrazda

Příspěvekod miguelka » čtv 10. kvě 2012 14:41:35

Já nejčastěji sleduji reality na sreality.cz ... je tam přehledný filtr, a tak vždycky najdu vše, co hledám :)
správa a údržba nemovitostí je dnes potřeba všude, jakožto celá správa domů
miguelka

Předchozí

Zpět na Nabídka inzertních portálů, realitní software, SEO a technologie