www.nemovitosti.cz

Nabídky inzerce na inzertních portálech zaměřených na realitní inzerci nemovitostí a diskuze věnovaná prezentaci, kvalitě a návštěvnosti inzertních serverů. Realitní databáze, SEO optimalizace, výměna odkazů, inzertní portály, webhosting, monitoringy realit, katalogy.
hapro
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 11. úno 2010 10:35:02
Kontaktovat uživatele:

Re: www.nemovitosti.cz

Příspěvek od hapro » pát 12. bře 2010 13:37:34

JISTA píše:Proč by to RK brali prostřednictvím DRK, když si můžou podíl koupit samy? Nezávislost je důležitější než nějaký DRK. A určitě pan Hošek ve mě zatím budí větší důvěru než celé DRK, které zatím nepřesvědčilo prakticky ničím. Právě naopak stylem svojí propagace spíš odpuzují. Je to tedy dobré rozhodnutí že podíl mohou koupit jen RK samotné.
Moc mne mrzí váš postoj k DRK. Před cca třemi týdny vznikla potřeba téměř 400 RK sjednotit se a začít vyjednávat s realitními servery výhodnější ceny. Z našich řad vziklo KC (koordinační centrum). Všem vám rozeslalo prohlášení, které vysvětluje proč KC vzniklo, vysvětluje následující kroky a vysvětluje vizi co budeme VŠICHNI společně dělat dál. Tyto myšlenky opět podpořila drtivá většina RK. A tato snaha byla odměněna tím, že Sreality nakonec ustoupily od svých záměrů. Škoda, že vás toto všechno nepřesvědčilo.
Důvod, proč by měl být nějaký server ve vlastnictví RK, formou družstva je ten, že takováto forma vlastnictví vám zaručí, že za rok či dva někdo postupně "nenápadně" neskoupí podíly od jiných RK (51%) a začne "vládnout". V tu chvíli by to pak již nebyl Váš server ... Věřte mi, že to jde. To, že vaše investice vyšumí, je až druhá věc.
DRK nejen, že vám chce nabídnout výhodnou inzerci na společném serveru, ale hlavně spoustu jiných služeb (přečtěte si prohlášení KC DRK). Taky vás to nepřesvědčilo ?
DRK má jen jednu nevýhodu, vziká "na zelené louce" a protože chce vám a všem zajistit právo a rovné podmínky, chvíli to trvá. Věřte však, že během několika dní bude úsilí KC DRK završeno jejím faktickým zapsáním do registru (založením) a pak již se silným ale hlavně prokazatelným mandátem od svých členů vyjednání výhodných cen, tvorbou serveru, vydávání celostátního inzertního časopisu, ..... apod. Pokud jsem vás stylem své propagace DRK popudil, omlouvám se, to nebylo mým záměrem. Tím, že jsem pouze střední RK, na základě událostí z minulých týdnů cítím potřebu do budoucna se ochránit před podobnými subjekty ... Přeji hezký den, Lumír Kaňok

ArealityCZ s.r.o.
Příspěvky: 12
Registrován: pon 01. bře 2010 20:01:39
Kontaktovat uživatele:

Re: www.nemovitosti.cz

Příspěvek od ArealityCZ s.r.o. » pát 12. bře 2010 19:04:11

Naprosto s Vámi souhlasím pane Kaňok. :roll:

Zahradník R

ceres
Příspěvky: 96
Registrován: pát 12. úno 2010 23:42:15
Kontaktovat uživatele:

Re: www.nemovitosti.cz

Příspěvek od ceres » pon 15. bře 2010 14:43:20

S tim opravdu nejde nesouhlasit, odkup akcii by v podobne situaci pro male a stredni rk bylo prilis rizikove a s nadsazkou receno by znamenalo vyhodit penize oknem. I kdyz s malou nadeji, ze se ty penize nekdy vrati. Duvody tohoto tvrzeni uz jsem zde nekolikrat popsal.

joska
Příspěvky: 9
Registrován: pát 02. dub 2010 13:41:37
Kontaktovat uživatele:

Re: www.nemovitosti.cz

Příspěvek od joska » pát 02. dub 2010 16:13:14

Jiří Hošek píše:
Admin píše:Zaregistroval jsem že chystáte změny :-) můžete mi prosím rozsah a termín změn blíže popsat? Děkuji
Dobrý den,
zatím držíme vše ve fázi analýzi a přípravy, abychom nedělali jen planý výkřik ze tmy. Máme již svoje termíny, kdy chceme postupně vycházet na trh s téměř revolučním řešením, zajímavým pro klienty. Počítáme postupně jak s partnerskými servery, tak se samotnými RK. Vše potom budeme postupně oznamovat a medializovat, velké finále bude ovšem jistě do 1.4. aby klienti neměli tzv. moment prázdna :-)
Nyní budeme postupně sbírat recepty a vařit klasická, dobrá a poctivá česká jídla, abychom mohli vše zakončit na velkém galavečeru nějakou opravdu kulinářskou specialitou :-)
Jak to vypadá s galavečerem a co se bude podávat?

Jiří Hošek
Příspěvky: 25
Registrován: pon 15. úno 2010 13:28:22
Kontaktovat uživatele:

Re: www.nemovitosti.cz

Příspěvek od Jiří Hošek » pon 05. dub 2010 10:58:56

Dobrý den,

jako předkrm se budou podávat možnosti zajímavých cenových menu s ozdobou různých zvýhodnění, jako hlavní chod jsou nachystány různé možnosti importu dat (Reax, Real Studio, Real PC), jako příloha potom reklamní kampaň serveru, jako dezert sekce pro investory na http://www.nemovitosti.cz/investori a nakonec ke kávě po náročném obědě zrcadlení na téměř 100 partnerských regionálních realitních serverů.

Více se dozvíte již během tohoto týdne ;)

S pozdravem
J. Hošek

joska
Příspěvky: 9
Registrován: pát 02. dub 2010 13:41:37
Kontaktovat uživatele:

Re: www.nemovitosti.cz

Příspěvek od joska » čtv 15. dub 2010 18:53:19

Něco jsem propásl? Jako předkrm by mi stačilo uvést počet RU měsíčně na mateřském serveru bez různých zrcadlení.

joska
Příspěvky: 9
Registrován: pát 02. dub 2010 13:41:37
Kontaktovat uživatele:

Re: www.nemovitosti.cz

Příspěvek od joska » úte 23. lis 2010 13:07:15

Jak to vypadá s tím galavečerem? Opravdu jsem něco propásl nebo se vše ještě chystá? Nebo již investoři skoupili všechny podíly? Ticho po pěšině a tolik bylo na jaře odhodlání.

Odpovědět