Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

Vlastní webové stránky pro realitní kanceláře zdarma

Reality nabídka – společný realitní projekt informačního a inzertního portálu specializovaného na realitní inzerci pro prodej a pronájem realit, v kategoriích byty, domy, pozemky, chaty a novostavby s inzercí zdarma.

Vlastní webové stránky pro realitní kanceláře zdarma

Příspěvekod realitynabidka.cz » pát 09. dub 2010 11:30:40

Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás informovat že pro Vás chystáme novou službu „ vlastní webové stránky pro realitní kanceláře zdarma“.
:roll:
Jejich hlavní výhodou je, že si můžete prostředí Vašich stránek přizpůsobit dle svého uvážení a své nové stránky zpustit v rozsahu několika hodin (včetně implementace designu). Díky využití technologie jádra realitní databáze R-Systém se budete moci těšit na rychlé a jednoduché ovládání, plnohodnotné funkce včetně exportů na konkurenční inzertní servery, globální správu poptávek, automatického emailingu Vašich nabídek, systému MLS – sdílení realitních zakázek, video prezentací nabídek a dalších open source inovací! Pokud si nebudete se systémem vědět rady, budete chtít pomoct s designem nebo budete mít zájem o přesměrování Vaší domény, rádi Vám poskytneme pomoc (zpoplatněná služba).

Náhled na vývoj zde: http://realitka.realitynabidka.cz/hlavni-strana

Stránky Zdarma jsou pojaty jako RK profil a tak se vygeneruje základní podoba těchto stránek každému komerčnímu inzerentovi

Dále,
díky naší strategii můžete přímo zasáhnout do vývoje a funkcí realitynabídka.cz
Služba stránky zdarma je platná při zachování URL adresy ve tvaru http://realitka.realitynabidka.cz/hlavni-strana , pokud budete chtít oficiální tvar Vaší domény, tj, např.: www.realitka.cz jde o službu zpoplatněnou (za hosting domény).
Open source realitní databáze, inzerce zdarma, MLS - sdílení realitních zakázek, video prohlídky, exporty nemovitostí, globální párování, emailing nabídek, webové stránky pro rk včetně redakčního systému zdarma!
Uživatelský avatar
realitynabidka.cz
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte 15. pro 2009 11:44:46

Sdíle téma na sociálních sítích a zajisti si tak odpověď!

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on Digg Digg Share on MySpace MySpace Share on Delicious Delicious Share on Google+ Google+

Zpět na Inzertní server www.realitynabidka.czKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz
Theme created by StylerBB.net
cron