Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

Návod k obsluze serveru realitynabidka.cz

Reality nabídka – společný realitní projekt informačního a inzertního portálu specializovaného na realitní inzerci pro prodej a pronájem realit, v kategoriích byty, domy, pozemky, chaty a novostavby s inzercí zdarma.

Návod k obsluze serveru realitynabidka.cz

Příspěvekod realitynabidka.cz » stř 16. pro 2009 19:36:20

Zdravím,
zatím jsme vytvořily tento stručný návod. Prosím o strpení, funkcí je spousta a další budou přibývat takže podle zpětné odezvy budeme návod upravovat a doplňovat. Nicméně se není čeho bát, obsluha serveru je jednoduchá a intuitivní:

Návod k obsluze funkcí na serveru www.realitynabidka.cz

Vložení realitní inzerátů komerční / soukromá inzerce.
V jednotlivých funkčních detailech se od sebe tyto dva uživatelské profily liší, princip zadávání nemovitostí je však stejný:

Sekce: Profil – nastavení
Zde můžete upravit své kontaktní údaje, vložit fotografii a změnit heslo. V profilu je možné také obsluhovat administrátorský účet ze kterého lze spravovat firemní profil, jednotlivé nabídky, profily inzerentů/makléřů, vkládat vodoznaky a loga firmy, přidělovat nebo odebírat práv inzerentům/makléřům.

Podporovaný rozměr / formát loga a vodoznaku:
Logo firmy / inzerenta:
- obrázek musí mít formát .jpg
- šířka: 75px
- výška: 90px

Vodoznak firmy / inzerenta:
- obrázek musí mít formát .gif
- šířka: 100px
- výška: 105px

sekce: Reality – Nemovitosti
Zadání nové nemovitosti můžete uskutečnit prostřednictvím položky [ nová nemovitost ]

ve které jsou následující volitelné kategorie:

Popis kategorii:
Hlavička inzerátu : Nadpis inzerátu - prosíme, vyvarujte se vykřičníků, superlativů a jiného jednání které by bylo v rozporu s pravidly inzerce na tomto serveru.
Kategorie : zde zvolte kategorii kam se má Váš inzerát zařadit.
Podkategorie : zde můžete zvolit doplňkové zařazení Vaší nemovitosti (např. byty / 1+1)
Developerský projekt : jednotlivé nabídky lze mimo jiné přiřadit ke konkrétním developerským projektům. Před přiřazením k developerskému projektu musíte projekt nejdříve vytvořit. Projekt se vkládá podobně jako vkládání nemovitosti.
Typ kategorie : u této kategorie prosím zvolte zda se jedná o prodej nebo o pronájem
Cena : částku uvádějte bez mezer
Typ ceny : zvolte typ ceny
Poznámka k ceně : zde můžete vložit doplňující informace k nabídce nebo k ceně
Provize : volitelná položka
Ulice : zadejte přesný název ulice
Číslo popisné : zadejte přesné číslo popisné
Městská část : volitelná nepovinná položka
Město / obec : zadejte přesný název obce
Psč : zadejte přesné směrovací číslo
Okres : volitelný okres
Kraj : doplňková informace
Uložit : Zadáte li všechny potřebné údaje je nutné je do 30min uložit, jinak se systém po dobu 30min nečinnosti automaticky z bezpečnostních důvodů zamkne a data se neuloží! Uložení proveďte prostřednictvím tlačítka : . Pozor: pokaždé když vložíte jakékoliv data které chcete vnést do systému musíte tyto data odeslat na server kliknutím na tlačítko , které je vždy pod volitelnými kategoriemi.

Po uložení se odkryjí další následující položky k vyplnění:

Popis : vložte popis nemovitosti.
Vlastnosti : každá nemovitosti má své vlastní specifické vlastnosti, je důležité vyplnit povinné položky (vyznačeno červeně). Do číselných hodnot zadávejte pouze číselné hodnoty bez mezer.
Fotografie : vložte fotografie o maximální velikosti do 120kb (ideálně 640x480).
Video : lze vložit jednu video sekvenci bez zvuku o velikosti max. 20mb (ideálně do 10mb), podmínkou je formát videa flp.
Akce a slevy : pokud chcete poskytnout slevu, můžete využít této funkce. Sleva a podmínky slevy se poté zobrazí v seznamu nabídek a v detailu nabídky.
Anglicky : zde můžete vložit anglický text.
Statistika : počet náhledů na nabídku.
Máte li zadány všechny údaje správně, můžete vaší nabídku aktivovat prostřednictvím tlačítka (tlačítko dole pod položkami v sekci obecné a adresa), v momentě publikování náš systém automaticky spáruje Vaši nabídku s poptávkami a o výsledku Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu. Zároveň si dovolíme za Vás oslovit poptávajícího zájemce taktéž prostřednictví e-mailu.
Nepřejete li si v době platnosti inzerátu inzerát prezentovat na serveru realitynabidka.cz , je možné bez ztráty dat tak učinit prostřednictví tlačítka nebo .

Funkce tlačítka je volitelná v administrátorském rozhraní každého komerčního inzerenta, kdy je možné každému makléři toto tlačítko přidat do jeho vlastního administrátorského rozhraní a tím ovlivnit zda může nebo nemůže publikovat jím vytvořenou inzerci (vhodné pro kontrolu inzerce začínajících makléřů).

Exportní moduly: je li Váš uživatelský účet provozovatelem rozšířen o funkci exportů na servery Sreality, Anonnce, České reality, Hyperreality, je možné Vaši zakázku na tyto servery exportovat, podmínkou je zadání Vašich přístupových hesel na tyto servery do admin rozhraní serveru realitynabídka.cz.

Po zadání jedné nebo více nabídek nemovitostí budou tyto nabídky seřazeny v jednotlivých řádcích pod sebou dle data vložení, od nejstarší po nejnovější – toto uspořádání lze měnit poklepáním na popisek . Pro snadnější orientaci v nabídkách nemovitosti je možné použít funkce filtru [ filtr ]:

V pravém sloupci je symbol domečku pod kterým jsou shody poptávky se všemi nabídkami nemovitostí. Kontakt na poptávajícího je pod symbolem šipky za jménem poptávajícího.
Lze také vyhledat zakázku dle klíčového slova nebo dle čísla zakázky které zadáte do kolonky hledat (vpravo nahoře) .

Kolonka „Inzerováno“: slouží pro přehlednost kde všude je nabídka prezentována.
Kolonka „Provize“: volitelný údaj sloužící pro přehlednost realitním kancelářím

Vysvětlení symbolů v levé kolonce:
Domeček - shoda nemovitosti s poptávkami
Stránka – kopírování nemovitosti, vhodné při vkládání podobných nabídek nemovitostí. PROSÍME (!) nevyužívat pro opětovné zadávání nemovitosti – systém to pozná a budeme Vás penalizovat!
Tužka – editace nabídek
Křížek – smazání nemovitosti

Admin rozhraní inzerenta:

sekce: Reality – Poptávky

V této sekci jsou všechny poptávky zadané prostřednictví aktivní poptávky nebo prostřednictví monitoringu poptávek. Zde můžete pohodlně vyhledávat pomocí filtru poptávek [ filtr ], nebo vložit svou vlastní poptávku nebo poptávku svého klienta [ nová poptávka ] a tím můžete zkusit poptávku klienta spárovat s jinými nemovitostmi.

za Vaše náměty a připomínky Vám budeme vděční. Děkujeme, redakce relitynabidka.cz.

723 383 633 / info@realitynabidka.cz
Open source realitní databáze, inzerce zdarma, MLS - sdílení realitních zakázek, video prohlídky, exporty nemovitostí, globální párování, emailing nabídek, webové stránky pro rk včetně redakčního systému zdarma!
Uživatelský avatar
realitynabidka.cz
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte 15. pro 2009 11:44:46

Sdíle téma na sociálních sítích a zajisti si tak odpověď!

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on Digg Digg Share on MySpace MySpace Share on Delicious Delicious Share on Google+ Google+

Zpět na Inzertní server www.realitynabidka.czKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz
Theme created by StylerBB.net
cron