Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

Ardax reality-Praha 3 Nám.Jiřího z Poděrad 6

Vaše zkušenosti s nepoctivými obchodníky s nemovitostmi
Pravidla fóra
Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že ve svém jednání pochybily proti obecným zvyklostem a dobrým mravům, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich blízkých, přičemž podmínkou je aby jste uvedli kontaktní údaje na firmy či zprostředkovatele (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.). Po uveřejnění Vašeho příspěvku bude Váš příspěvek zaslán firmě či zprostředkovateli k vyjádření. Příspěvky bez uvedených kontaktů budou vymazány. Děkujeme za pochopení.

Ardax reality-Praha 3 Nám.Jiřího z Poděrad 6

Příspěvekod Krepsova » stř 12. kvě 2010 14:00:15

Chtěla bych všechny varovat před pochybnou realiní kanceláří ARDAX zasoupenou p.Širlem,nejednají férově,p.Širl s námi nekomunikuje,zálohu 100 000kč kterou jsme u nich složili na prodej nájemní smlouvy zřejmě po dobrém nehodlá vrátit,ukázal se jako obyčejný podvodník a zloděj,který nezvedá telefony,neodepisuje na maily a nechává se zapírat v kanceláři,doufám že si fórum čte co nejvíce lidí a dá si pozor na tuto podvodnou okrádající realitku!
Nevim jak si může dovolit takhle jednat a okrádat klienty ! To přece dělá špatnou pověst všem relitnímkancelářím,jak klient může někomu věřit když mezi vám jsou tací jako p.Širl.
Prosím jestli má někdo podobnou špatnou zkušenost s Ardax reality ,p.Širlem,makléřkou p.Purokovou napište a dáme dohromady společnou žalobu děkuji Krepsová

ARDAXREALITY
Nám. Jiřího z Poděbrad 6
130 00 Praha 3

Otevírací doba:
po-pá 8:00-18:00
222 710 999
272 731 453
777 590 225
info@ardaxreality.cz
purokova@ardaxreality.cz
sirl@ardaxreality.cz
Krepsova
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 19. dub 2010 14:09:52

Re: Ardax reality-Praha 3 Nám.Jiřího z Poděrad 6

Příspěvekod JUDr. Josef Kunášek » sob 19. úno 2011 12:57:25

Připojuji se k těm, kteří mají s RK ADRAX špatné zkušenosti. Tato RK bez mého vědomí a souhlasu inzeruje na svých stránkách inzerát, obsahující informaci, že prodává můj pozemek. Inzerát navíc obsahuje špatný údaj o rozloze pozemku, který prodávám. Namísto 1.000 m2 prodávaného stavebního pozemku je zde uvedeno 30 m2. Na žádost o stažení inzerátu nereaguje. Věc jsem nucen řešit soudní cestou.

Závěr

Dejte si pozor na RK Ardax reality a na makléřku Purokovou.

JUDr. Josef Kunášek, advokát Praha
JUDr. Josef Kunášek
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 19. úno 2011 12:12:48


Zpět na Black list realitních kanceláří a zprostředkovatelůKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz
Theme created by StylerBB.net
cron