Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

Ardax reality-Praha 3 Nám.Jiřího z Poděrad 6

Vaše zkušenosti s nepoctivými obchodníky s nemovitostmi
Pravidla fóra
Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že ve svém jednání pochybily proti obecným zvyklostem a dobrým mravům, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich blízkých, přičemž podmínkou je aby jste uvedli kontaktní údaje na firmy či zprostředkovatele (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.). Po uveřejnění Vašeho příspěvku bude Váš příspěvek zaslán firmě či zprostředkovateli k vyjádření. Příspěvky bez uvedených kontaktů budou vymazány. Děkujeme za pochopení.

Ardax reality-Praha 3 Nám.Jiřího z Poděrad 6

Příspěvekod Krepsova » pon 19. dub 2010 14:35:15

Dobrý den,
S manželem jsme si u realitní kanceláře Ardax reality zamluvili prodej nájemní smlouvy bytu,u realitní makléřky p.Purokové jsme složili 100 000kč vratnou zálohu, bohužel tento obchod, ne z naší viny, nevyšel a my byli od p.Purokové převedeni přímo k provozovateli RK Ardax reality p.Širlovi ,který nám má vratnou zálohu v celé výši vrátit.P.Širl se mi ozval 2 maily že je mimo ČR a ve čtvrtek 15.4.2010 se vrací do Čech a ihned nás kontaktuje a věc dořešíme,ale od té doby bohužel nic,žádné kontaktování, naše nezčetné telefony nikdo nezvedne,nezavolá zpět, nereaguje na maily na sms,prostě pro nás šílená situace :( .
Jelikož jsme opravdu zoufalý 100 000kč je dost peněz tak jsme tímto chtěli poprosit o radu jak v této situaci pokračovat ,co dělat abychom dostali naše peníze zpět? Nebo prosím jestli má někdo obdobnou špatnou zkušenost nejen s ardax reality, prosím poraďte co dělat.Moc děkujeme.
Nejraději bysme byli, a doufáme v to, že p.Širl nás laskavě bude konečně kontaktovat jak slíbil ,vše vysvětli ,určitě jen nedorozumění ,proč se neozývali a věc vyřešíme co nejdřívějším návratem našich peněz.
Doufáme ve spolehlivost, a solidnost p.Širla ,no uvidíme doufám že se naše věc brzy vyřeší ,určitě budu informovat.
S pozdravem Michaela Krepsová - misakrepsova@seznam.cz

Kontakt na ardax reality -Nám.Jiřího z Poděbrad 6 ,Praha 3 130 00
777590225
sirl@ardaxreality.cz
Krepsova
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 19. dub 2010 14:09:52

Re: Ardax reality-Praha 3 Nám.Jiřího z Poděrad 6

Příspěvekod vase-reality » pon 19. dub 2010 20:32:23

A nemůže to být tím, že byl mimi ČR a nelítají letadla ? Zkoušeli jste volat i na jiná čísla, makléřům, třeba by věděli, co se děje. Asi bych doporučila bez ohlášení zajít do jejich kanceláře. Pokud tam pán je, těžko se vám vyhne.
Mark Twain: Nejjistější místo, kde naleznete pomocnou ruku je na konci vašeho ramene.
Uživatelský avatar
vase-reality
 
Příspěvky: 109
Registrován: stř 10. úno 2010 19:39:51

Re: Ardax reality-Praha 3 Nám.Jiřího z Poděrad 6

Příspěvekod Krepsova » pon 19. dub 2010 21:02:06

Dobrý večer,děkuji za zprávu, zkoušíme volat na veškerá telefoní čísla která jsou uvedena na internetu na číslo makléřky Purokové která s námi obchod uzavřela,ta nám hovory vůbec nepřijímá,píši maily na všechny tři adresy co mám a vůbec nic bez odpovědi :( ,nejhorší je že p.Širla neznáme nikdy jsme ho neviděli takže ani nevim koho před realitkou vyhlížet,v domě je více firem,spousta lidí,spolupracovali jsme jen s p.Purokovou a ta nám prý není kompetentní peníze vrátit.
Osobně jsem tam byla ale bohužel vůbec nikdo mi neotevřel :(

Krepsova
Krepsova
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 19. dub 2010 14:09:52

Re: Ardax reality-Praha 3 Nám.Jiřího z Poděrad 6

Příspěvekod robert.kvita » pon 19. dub 2010 23:49:17

Upřímně Vás lituji.
Máte-li známého právníka zkuste požádat o radu,
Máte-li známého u ruské mafie, zkuste jej také.....
Já bych zkusil doporučený dopis s doručenkou jestli se vrátí.
V dopise můžete pohrozit zveřejněním v médiich, nebo podáním návrhu na konkurz pro neschopnost plnit závazky.Papír snese všechno Adrax třeba ne.
Ale dobře si prostudujte za co vlastně se záloha zaplatila.
Někteří nepoctivci mají zpracováno takové znění smluv, které je velmi nesrozumitelné a těžce a hlavně rozdílně právně vyložitelné.
Existuje mnoho dalších postupů jak dostat peníze zpět ale chce to pevné nervy, shánět privátní a osobní informace a někdy se pohybovat na hranici zákonnosti.
Zkuste vygooglovat jména přes ARES, obchodní a živnostenský rejstřík, telefonní seznam, 1188, EDB a pod. Možná se budete divit, co všechno najdete
Přeji úspěch.
robert.kvita
 
Příspěvky: 23
Registrován: pát 12. úno 2010 13:00:55

Re: Ardax reality-Praha 3 Nám.Jiřího z Poděrad 6

Příspěvekod Krepsova » pát 30. dub 2010 11:43:22

Děkuji všem za rady,fakt nejhorší je že v tomhle státě asi málo kdo jedná fér,díky vašemu foru se mi p.Širl sice ozval a domluvil schůzku na té nám ovšem zálohu nevrátil že musí vyzvednout v bance a chtěl s námi situaci nejdřív probrat budiž,byla domluvena další schůzka kterou p.Širl v noci v den schuzky :evil: mailem zrušil ,že musí pracovně mimo prahu a oznámil na pátek a dohodneme hodinu,ale od té doby se opět nemůžeme nikam dovolat neodepisuje na maily,nic,tohle jsou normální praktiky všech realitek??Opravdu pro klienta hrozné neprofesionální a nedůvěrihodné chování ,staví nás to do zoufalé situace kdy člověk snad opravdu musí klouznout na hranice zákona,aby dostal to co mu právem patří,děs já doufám žeto dopadne dobře opravdu se nemíníme vzdát at to trvá jak dlouho a jakoukoliv cestou ,ale vypadá to že RK ardax s námi férově nejedná.Krepsová
Krepsova
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 19. dub 2010 14:09:52


Zpět na Black list realitních kanceláří a zprostředkovatelůKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz
Theme created by StylerBB.net
cron