Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

Realitní SPAMEŘI

Vaše zkušenosti s nepoctivými obchodníky s nemovitostmi
Pravidla fóra
Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že ve svém jednání pochybily proti obecným zvyklostem a dobrým mravům, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich blízkých, přičemž podmínkou je aby jste uvedli kontaktní údaje na firmy či zprostředkovatele (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.). Po uveřejnění Vašeho příspěvku bude Váš příspěvek zaslán firmě či zprostředkovateli k vyjádření. Příspěvky bez uvedených kontaktů budou vymazány. Děkujeme za pochopení.

Re: Realitní SPAMEŘI

Příspěvekod bertik8 » sob 18. srp 2012 12:28:41

Minulý týden jsem si zadal poptávku pronájmu bytu v Praze na serverech Bezrealitky.cz a Byty.cz a u inzerátu zveřejnil svůj e-mail.

Myslím, že některé realitky používají automatické roboty, které procházejí weby a stahují z nich e-mailové adresy.

Už následující den mi začaly chodit automaticky generované emaily od realitky M&M Reality s nabídkami pronájmů a koupě v Plzni, Mladé Boleslavi, Příbrami.... Jeden email měl i 10 MB a zcela mi zahltil schránku na seznamu. Ve zprávách chybí možnost se z automaticky zasílaných newsletterů odhlásit.

Mám chuť podat stížnost na ÚOOÚ, i když myslím, že to nebude mít šanci (nemám důkaz, že můj email získali neoprávněně).

Co mi ale nejde do hlavy, jaký efekt má pro realitku posílat mi nabídky z celé republiky, když poptávám jenom konkrétní lokalitu (Prahu)?
bertik8

Sdíle téma na sociálních sítích a zajisti si tak odpověď!

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on Digg Digg Share on MySpace MySpace Share on Delicious Delicious Share on Google+ Google+
Předchozí

Zpět na Black list realitních kanceláří a zprostředkovatelů