Stránka 1 z 1

POZOR na reality-jenda.cz, domy v obci Chýně

PříspěvekNapsal: stř 05. dub 2017 14:23:01
od Petr123
Dobrý den,

rád bych uživatele upozornil na nepoctivé jednání pana Třešky, který je majitelem, jednatelem i stavitelem domů v obci Chýně, kde prodává jednotku s odkazem na své stránky reality-jenda.cz.

Podle naších zkušeností přistupuje k jednání stylem "SLIBEM NEZARMOUTÍŠ", přičemž co není psáno, to je pro něj zcela nezávazné. Dejte si proto pozor a při jednání s ním vždy vyžadujte, aby to, co se dohodlo, bylo písemně sepsáno, jinak dopadnete stejně, jako my. Po jeden a půl měsíci potvrzování, prohlídek, zařizování hypotéky apod. najednou milý jednatel přišel s tím, že změnil cenu na webových stránkách a nově je cena domu o 210.000 Kč vyšší. A máme prý do druhého dne na rozhodnutí, zda tu novou cenu akceptujeme nebo ne.

Kromě toho, že nás to velmi zaskočilo, považujeme takové jednání za nepoctivé a vedoucí k naprosté ztrátě důvěry. Jak se asi bude stavět k případným reklamacím a nedodělkům, to si snad ani nechci představovat.

Proto každému, kdo nedej bože přijde do jednání s p. Třeskou nebo jeho společností, doporučuji mít vše písemně potvrzené a zdokumentované, jelikož jinak nelze v žádném případě spoléhat na to, že pan Třeška jakékoli dohody splní, tím méně, jedná-li se o peníze a sebemenší náklady navíc.