Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

POZOR na reality-jenda.cz, domy v obci Chýně

Vaše zkušenosti s nepoctivými obchodníky s nemovitostmi
Pravidla fóra
Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že ve svém jednání pochybily proti obecným zvyklostem a dobrým mravům, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich blízkých, přičemž podmínkou je aby jste uvedli kontaktní údaje na firmy či zprostředkovatele (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.). Po uveřejnění Vašeho příspěvku bude Váš příspěvek zaslán firmě či zprostředkovateli k vyjádření. Příspěvky bez uvedených kontaktů budou vymazány. Děkujeme za pochopení.

POZOR na reality-jenda.cz, domy v obci Chýně

Příspěvekod Petr123 » stř 05. dub 2017 14:23:01

Dobrý den,

rád bych uživatele upozornil na nepoctivé jednání pana Třešky, který je majitelem, jednatelem i stavitelem domů v obci Chýně, kde prodává jednotku s odkazem na své stránky reality-jenda.cz.

Podle naších zkušeností přistupuje k jednání stylem "SLIBEM NEZARMOUTÍŠ", přičemž co není psáno, to je pro něj zcela nezávazné. Dejte si proto pozor a při jednání s ním vždy vyžadujte, aby to, co se dohodlo, bylo písemně sepsáno, jinak dopadnete stejně, jako my. Po jeden a půl měsíci potvrzování, prohlídek, zařizování hypotéky apod. najednou milý jednatel přišel s tím, že změnil cenu na webových stránkách a nově je cena domu o 210.000 Kč vyšší. A máme prý do druhého dne na rozhodnutí, zda tu novou cenu akceptujeme nebo ne.

Kromě toho, že nás to velmi zaskočilo, považujeme takové jednání za nepoctivé a vedoucí k naprosté ztrátě důvěry. Jak se asi bude stavět k případným reklamacím a nedodělkům, to si snad ani nechci představovat.

Proto každému, kdo nedej bože přijde do jednání s p. Třeskou nebo jeho společností, doporučuji mít vše písemně potvrzené a zdokumentované, jelikož jinak nelze v žádném případě spoléhat na to, že pan Třeška jakékoli dohody splní, tím méně, jedná-li se o peníze a sebemenší náklady navíc.
Petr123
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 04. dub 2017 4:15:11

Sdíle téma na sociálních sítích a zajisti si tak odpověď!

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on Digg Digg Share on MySpace MySpace Share on Delicious Delicious Share on Google+ Google+

Zpět na Black list realitních kanceláří a zprostředkovatelůKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz
Theme created by StylerBB.net
cron