Realitní fórum

Realitní poradna pro prodej, pronájem a nakládání s nemovitostmi

logo

Špatná zkušenost s RK E-FINANCE Brno

Vaše zkušenosti s nepoctivými obchodníky s nemovitostmi
Pravidla fóra
Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že ve svém jednání pochybily proti obecným zvyklostem a dobrým mravům, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich blízkých, přičemž podmínkou je aby jste uvedli kontaktní údaje na firmy či zprostředkovatele (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.). Po uveřejnění Vašeho příspěvku bude Váš příspěvek zaslán firmě či zprostředkovateli k vyjádření. Příspěvky bez uvedených kontaktů budou vymazány. Děkujeme za pochopení.

Špatná zkušenost s RK E-FINANCE Brno

Příspěvekod Martina » ned 21. úno 2016 17:19:22

Dobrý den, chtěla bych vás upozornit na RK E- FINANCE v Brně na ul. Bratislavská. Prodávali jsme nájemní dům v centru Brna, kdy nás kontaktovala výše zmíněná RK, konkrétně její realitní makléř pan COUFAL. Tento pán se do doby, než došlo k podpisu smlouvy choval velice slušně a opravdu na nás svým chováním velmi zapůsobil. Po podpisu smlouvy, se však otočil o 180 stupňů a ztratil úplně zájem se nadále starat o veškeré věci, které byly nutné k předání domu kupujícímu. Bohužel vlastní vinnou jsme si s kupujícím nezkontrolovali smlouvy a až následně jsme zjistili, že E-FINANCE si účtují provizi nejen od kupujícího, ale i od prodávajícího, ač nám bylo jasně řečeno, že provizi platí JEN kupující. Dohromady si tato slavná RK naúčtovala 7% PROVIZE!!!!! Každý si asi umí představit, kolik tato RK vydělala na prodeji nájemního domu v CENTRU BRNA s velkým pozemkem na parkování..Tohle jednání bohužel v naší republice není protizákonné, ale je více jak NEMRAVNÉ. Pokoušeli jsme se pak s panem COUFALEM spojit a pokusit se dodatečně domluvit, ale buď nebral telefon, nebo dokonce posílal SPROSTÉ SMS ( např. pěkně jste mě nasr..li,už mě neotravujte, běžte už do PR..LE., zkazili jste mi dovolenou...apod ) opravdu neuvěřitelné a vskutku velmi profesionální!!! Po neúspěšném kontaktování pana COUFALA, jsme napsali do RK dopis, kde jsme celou situaci popsali a snažili se domluvit aspoň na nějakém kompromisu (nehledě na to, že právnička RK se před námi také zapírala. ŽE BY ŠPATNÉ SVĚDOMÍ??) Nakonec nám RK začala VYHROŽOVAT SOUDY a vážený pan ředitel tak také učinil. Velmi tučnou provizi jsme tedy zaplatili. Prosíme tedy všechny, kdo se chystá ať už ke koupi, či prodeji, buďte opravdu obezřetní, a radíme Vám všem se této NEMRAVNÉ RK raději vyhnout a nepodporovat je v jejich nekalém jednání a okrádání. Věřím, že je na trhu mnoho dalších a hlavně POCTIVÝCH RK a makléřů. Jsme již v důchodu a nemůžeme si pomoct nevěřit tomu, že toho právě pan Coufal nevyužil. Tak jak je ukázáno v dokumentu ŠMEJDI.
Martina
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 21. úno 2016 17:15:17

Sdíle téma na sociálních sítích a zajisti si tak odpověď!

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on Digg Digg Share on MySpace MySpace Share on Delicious Delicious Share on Google+ Google+

Zpět na Black list realitních kanceláří a zprostředkovatelůKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz
Theme created by StylerBB.net
cron